• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak tajemniczy partner

Artykuły na temat: małgorzata foremniak tajemniczy partner
 • Małgorzata Foremniak z tajemniczym mężczyzną na salonach!

  Czyżby Małgorzata Foremniak (51 l.) wreszcie znalazła kogoś, z kim warto zawalczyć o miłość? Podczas jednego z ostatnich wyjść towarzyszył jej pewien tajemniczy mężczyzna…

 • Małgorzata Foremniak wróci do byłego partnera!?

  Małgorzata Foremniak (47 l.) ma szansę odbudować uczucie z byłym partnerem, Tomaszem Kokocińskim.

 • Joanna Moro szykuje się do rozwodu?!

  ...kilka lat wcześniej sprawił, że głowę straciła dla niego Małgorzata Foremniak. "Mąż Joasi był o nią bardzo zazdrosny. Gdy tylko mógł, pojawiał się na widowni, by sprawdzać, czy zażyłość jego żony(...) informacją o rozstaniu z dotychczasowym partnerem? A może małżeński kryzys uda się jednak zażegnać i rozpalić na nowo gasnącą namiętność?

 • Polskie hity na jesień 2011

  Bukowski). Również dyrektor Żak (Ewa Kasprzyk) nie będzie mogła pogodzić się z faktem, że Tretter (Piotr Garlicki) jest zwykłym chirurgiem... Do szpitala wróci Zosia (Małgorzata Foremniak), ale bez męża(...). Trafia na jeden z warszawskich komisariatów, a jego partnerką zostaje Zuza (Olga Bołądź). Poza nią jest jeszcze trzech policjantów: Najstarszy (Adam Ferency), Średni (Bartłomiej Topa) oraz Młody...

 • "Czerwony Pająk" Koszałki w Karlowych Warach

  "Czerwony Pająk" debiut reżyserski jednego z najlepszych polskich dokumentalistów i autora zdjęć Marcina Koszałki, zostanie zaprezentowany na rozpoczynającym się właśnie Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach w sekcji Work in Progress przeznaczonej dla projektów w produkcji.

 • TVN otwiera nowy sezon

  "Prawo Agaty", "Lekarze", "Przepis na życie", "MasterChef", "Bitwa o dom" - to produkcje TVN, które cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Nowością stacji jesienią będzie serial "Wawa non stop".