• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak teraz albo nigdy

Artykuły na temat: małgorzata foremniak teraz albo nigdy
 • "W rytmie serca": Małgorzata Foremniak nie ma problemów z... nagością

  Małgorzata Foremniak, czyli Olga Krajno z „W rytmie serca”, kiedyś – o czym nie wszyscy pamiętają – dość często rozbierała się przed kamerą. W jej dorobku jest kilka bardzo śmiałych scen erotycznych. Najsłynniejsza z nich pochodzi z 3. odcinka serialu „Quo Vadis” - aktorka pokazała w niej dosłownie wszystko!

 • Foremniak w "Teraz albo nigdy!"

  Rozpoczynają się zdjęcia do trzeciej serii "Teraz albo nigdy!". Widzów czeka niespodzianka, bowiem do ekipy dołączyła... Małgorzata Foremniak.

 • Małgorzata Foremniak zbliżyła się do Roberta Więckiewicza? Co na to żona aktora?

  Choć zdjęcia do serialu „Odwróceni”, w którym Małgorzata Foremniak (52 l.) i Robert Więckiewicz (51 l.) zagrali małżonków, dawno się zakończyły, oni wciąż się spotykają. Czy jego żona ma się czego obawiać?

 • Małgorzata Foremniak jako wamp

  W życie paczki przyjaciół z serial u "Teraz albo nigdy!" wkroczyła Edyta. W rolę femme fatale wcieliła się Małgorzata Foremniak. Kobieta wyjątkowo pewna siebie, seksowna, odważna i z temperamentem.

 • Małgorzata Foremniak czuje się samotna! Dlaczego nadal nikogo nie ma?

  Małgorzata Foremniak (51 l.) była dwukrotnie zamężna, a w późniejszych związkach także nie potrafiła odnaleźć szczęścia. Aktorka nie chce już ukrywać, że ta sytuacja jest dla niej po prostu smutna.

 • Co dalej w "Teraz albo nigdy!"?

  Co czeka bohaterów "Teraz albo nigdy!" w czwartej, powstającej właśnie, serii? Z pewnością odcinki, które zobaczymy jesienią, będą pełne emocji. A my już teraz zdradzamy parę sekretów.

 • Małgorzata Foremniak urodziła się 8 stycznia 1967 roku w Radomiu. Wychowywała w Jedlińsku, Liceum Ogólnokształcące ukończyła w Radomiu. Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi ukończyła z powodzeniem w 1989 roku.

 • "Teraz albo nigdy!" traci widzów

  Trzecia seria popularnego serial u TVN "Teraz alb nigdy!" przegrywa w starciu z nadawanymi w tym samym czasie propozycjami filmowymi TVP1.

 • Małgorzata Foremniak

  ..."Bank nie z tej ziemi", potem "Matki, żony i kochanki", "Radio Romans", "Ekstradycja II", "I kto tu rządzi", "Odwróceni", "Teraz albo nigdy", "Tajemnica Sagali", "Maszyna zmian. Nowe przygody(...) filmowy Małgorzaty Foremniak uznaje się "In flagranti" Wojciecha Biedronia z 1990 roku. Wystąpiła w takich filmach jak: "Daleko od siebie" (Feliks Falk, 1995), "Musisz żyć" (Konrad Szołajski, 1997

 • Ostatni odcinek "Teraz albo nigdy!"

  17 maja telewizja TVN pokazała ostatni odcinek trzeciej serii "Teraz albo nigdy!". Na tym jednak nie koniec! Jeszcze przed wakacjami rozpoczną się zdjęcia do kolejnej serii. Charyzmatyczni bohaterowie serial u powrócą na antenę TVN jesienią.