• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak unicef

Artykuły na temat: małgorzata foremniak unicef
 • Małgorzata Foremniak urodziła się 8 stycznia 1967 roku w Radomiu. Wychowywała w Jedlińsku, Liceum Ogólnokształcące ukończyła w Radomiu. Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi ukończyła z powodzeniem w 1989 roku.

 • Małgorzata Foremniak w Sierra Leone

  "Tysiące dzieci umiera w Sierra Leone z powodu braku zwykłych szczepionek" - alarmuje Małgorzata Foremniak ( "Zmruż oczy" , serial "Na dobre i na złe"). Aktorka, która została Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF wraz z pracownikami tej organizacji wróciła z roboczej podróży do Afryki. Teraz wspólnie z UNICEF Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię na rzecz ratowania życia dzieci w najbiedniejszym

 • Dominika Ostałowska wściekła na Foremniak! "To cios"

  W show-biznesie nie ma miejsca na sentymenty. O ciekawe propozycje zawodowe toczy się ostra rywalizacja, a producenci telewizyjni stawiają tylko na największe gwiazdy. Gdy Małgorzata Foremniak (47(...) samego mężczyzny... Reżyser, któremu trudno się oprzeć Na celowniku paparazzich i plotkarskich mediów Małgorzata Foremniak znalazła się w 2005 r., po zajęciu II miejsca w "Tańcu z Gwiazdami", za...

 • Foremniak z głową w chmurach

  I to w jakich chmurach! Małgorzata Foremniak, bohaterka seriali "Na dobre i na złe" oraz "Teraz albo nigdy", mierzy naprawdę wysoko - wyruszyła w podróż na czarny ląd, gdzie zamierza zdobyć Kilimandżaro, szczyt zwany "dachem Afryki".

 • Małgorzata Foremniak

  ...filmowy Małgorzaty Foremniak uznaje się "In flagranti" Wojciecha Biedronia z 1990 roku. Wystąpiła w takich filmach jak: "Daleko od siebie" (Feliks Falk, 1995), "Musisz żyć" (Konrad Szołajski, 1997(...) ze swojej działalność charytatywnej - brała udział w kampanii Fundacji Polsat, jest Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF. W 2003 roku podczas VIII festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odcisnęła swoją dłoń na...

 • Wielki powrót Foremniak

  Małgorzata Foremniak już się nie smuci! Wzięła się za siebie. Szlifuje angielski. A jesienią znów ją zobaczymy w jury "Mam talent!".

 • Dobra passa Foremniak

  Udział w roli jurora w show "Mam talent" przyniósł Małgorzacie Foremniak kolejne propozycje. Aktorka nie może narzekać na brak pracy.

 • Życie prywatne M. Foremniak

  Małgorzata Foremniak od kilku miesięcy walczy o poprawę swojego wizerunku, nadszarpniętego związkiem z partnerem z "Tańca z gwiazdami" Rafałem Maserakiem.

 • Foremniak ratuje dzieci

  Małgorzata Foremniak (40 l.) postanowiła pobawić się w Madonnę i wyjechała do Afryki w charakterze Abmasadora Dobrej Woli, by zebrać pieniądze na szczepienia dla żyjących w skrajnej nędzy dzieci ze Sierra Leone.

 • Foremniak jak Angelina Jolie?

  Małgorzata Forermniak przymierza się do adopcji afrykańskiego dziecka - poinformował "Fakt".