• Informacje na temat:

  małgorzata glinka z dzieckiem

Artykuły na temat: małgorzata glinka z dzieckiem
 • Małgorzata Kożuchowska nie chce zarabiać na... ciąży!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", która jesienią po raz pierwszy zostanie mamą, nie zamierza - jak to zrobiło kilka jej koleżanek-aktorek - zarabiać na ciąży.

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Glinka w szpitalu

  Spodziewająca się swojego pierwszego dziecka Katarzyna Glinka w sobotę 17 grudnia trafiła do jednego z warszawskich szpitali.

 • Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.

 • Glinka urodzi bez męża

  Ciąża gwiazdy serialu "Barwy szczęścia" jest coraz bardziej widoczna. Aktorka jednak nie planuje jeszcze urlopu macierzyńskiego. Przeciwnie, pracuje pełną parą. Jak się dowiedzieliśmy, codziennie staje przed kamerą. "Zobaczymy, co przyniosą kolejne miesiące, ale na razie nie ma potrzeby, by w jakikolwiek sposób ograniczyć jej rolę" - mówi nam agentka aktorki, Małgorzata Matuszewska. Dziecko ma...

 • Jej marzenia się spełniły

  Katarzyna Glinka i jej menedżerka oficjalnie potwierdzają, że plotki o ciąży aktorki są prawdziwe. Gwiazda urodzi na początku przyszłego roku.

 • Kasia Glinka wyleci z pracy?

  Fani Kasi mogą odetchnąć z ulgą! Jak pisze "Twoje Imperium", agentka aktorki, Małgorzata Matuszewska, uspokaja, że do rozstania z serialem w najbliższym czasie nie dojdzie. Producenci "Barw szczęścia" wstrzymują się z podejmowaniem jakichkolwiek kroków i nie planują zmian w scenariuszu. Powód? Kasia czuje się świetnie i pomimo, że jest już w czwartym miesiącu ciąży, zupełnie po niej tego nie...

 • Żarliwa dyskusja o in vitro

  Kojarzy się nam przede wszystkim z rolą Kasi Górki w "Barwach szczęścia", ale zanim Katarzyna Glinka zagrała w serialu TVP2 była Celiną w "Zakręconych".

 • Barwy szczęścia

  ...675 Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz Scenariusz: Ilona Łepkowska, Zdena Sisova, Tomasz Wojtczuk Aktorzy: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian...

 • Karolina Gorczyca jest z siebie dumna

  W sierpniu Karolina Gorczyca weźmie udział w Herbalife Triathlon Gdynia. Przed zawodami nie tylko intensywnie trenuje, ale również spełnia sportowe marzenia wychowanków jednego z domów dziecka. "Nauczyłam się chwalić siebie" - mówi o tym, co dał jej triathlon aktorka.