• Informacje na temat:

  małgorzata koroniewska zdjęcia

Artykuły na temat: małgorzata koroniewska zdjęcia
 • Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"?

  ...dziewczyna. Świetnie się rozwijała. Dobrze, gdy czasem są przerwy w pracy, bo nie jesteśmy maszynami. Ale czas, żeby wróciła! - mówi jej serialowa siostra Małgorzata Pieńkowska (53 l.), nie kryjąc, ze bardzo(...) muszą. Prezenter prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo", pracuje też jako wzięty konferansjer. Jeżeli więc Joanna Koroniewska wróci na ekran, to zrobi to dla siebie. *** Zobacz więcej...

 • Kożuchowska w "Niani"!

  Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska - dwie aktorki znane najbardziej z "M jak Miłość" - wystąpią w serial u "Niania". Twórcy komedii, której bohaterką jest Frania Maj, szykują wiele niespodzianek dla widzów.

 • "M jak miłość": Pogrzeb Michała Łagody! Mamy zdjęcia!

  Po śmierci Michała (Paweł Okraska) Małgosia (Joanna Koroniewska) kompletnie się załamie i trafi w szpony niebezpiecznej sekty. Poznaj szczegóły!

 • Finał Przeboju Lata RMF FM na Teneryfie: Nasza relacja

  Bajeczna wyspa, setka rozbawionych słuchaczy i impreza w najlepszym klubie na Teneryfie, czyli krótko o tym, co działo się podczas Finału Przeboju Lata RMF FM. W towarzystwie Małgorzaty Foremniak i Joanny Koroniewskiej słuchacze poznali wyniki plebiscytu - najgorętszą piosenką lata okazał się przebój "Chodź ucieknijmy..." Kamila Bednarka.

 • Koroniewska wygryzła Sochę

  O tym, że Małgorzata Socha w jednej ze stacji radiowych będzie czytać skandalizującą powieść "Pięćdziesiąt twarzy Greya", pisaliśmy na początku października. Teraz pojawiła się informacja, że do(...), choć długo darzono ją sentymentem po sukcesie "Brzyduli". Za to Koroniewska, dzięki zawirowaniom w związku z Dowborem, jest na absolutnym topie. "Przeżyła zdradę, samotne macierzyństwo, wypadek...

 • Ryszard Zatorski szykuje nową komedię

  Ryszard Zatorski ( "Nigdy w życiu!" , "Tylko mnie kochaj" ) szykuje się do realizacji swojej trzeciej komedii. Film pod roboczym tytułem "Dlaczego nie?" będzie jednak rewolucją, jeśli chodzi o wybór obsady. Reżyser postanowił zasugerować się podpowiedziami widzów - informuje nas producent filmu - firma MTL Maxfilm.

 • "M jak miłość": Małgosia Mostowiak pojawi się na pogrzebie Tomka?

  Fani "M jak miłość" od dawna zastanawiają się, czy Małgosia Mostowiak, w którą przez 13 lat wcielała się Joanna Koroniewska, kiedykolwiek jeszcze pojawi się w Grabinie. Zdradzamy, że na pogrzebie Tomka (Andrzej Młynarczyk) Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zauważy stojącą z boku blondynkę z zasłoniętą gęstą woalką twarzą... Rogowska będzie niemal pewna, że to jej najmłodsza siostra!

 • Kogo lubimy w "M jak miłość"?

  INTERIA.PL odwiedziła plan "M jak miłość" i przygotowała specjalny raport z tej wizyty. Przy okazji przeprowadziliśmy wśród naszych użytkowników ankietę na ulubioną gwiazdę serial u. Wyniki okazały się zaskakujące!

 • "M jak miłość": Wielka feta z okazji 18. urodzin

  Taka impreza zdarza się raz na 18 lat! Na urodzinach najpopularniejszego polskiego serialu pojawiły się niemal wszystkie gwiazdy "Emki" - nie tylko te, które wciąż oglądamy na ekranie, ale również te, które już dawno pożegnały się ze swymi rolami, a wśród nich Małgorzata Kożuchowska i Joanna Koroniewska, czyli niezapomniane Hanka Mostowiak i Małgosia Mostowiak.

 • "M jak miłość": Fałszywe oskarżenie

  Maria (Małgorzata Pieńkowska) zaniepokoi się, że Basia (Maja Wudkiewicz) z kimś po kryjomu esemesuje. Postanowi sprawdzić jej telefon. Jednak dziewczynka zdąży skasować wiadomości od "Antka". Potem Maria wypatrzy pod szkołą mężczyznę robiącego zdjęcia. Wezwie policję, bo będzie pewna, że to pedofil. Okaże się, że to jeden z rodziców. Tego samego dnia Maria zadzwoni do Stanów i odkryje...

Zdjęcia na temat: małgorzata koroniewska zdjęcia