• Informacje na temat:

  małgorzata kosturkiewicz kret

Artykuły na temat: małgorzata kosturkiewicz kret
 • Jarosław Kret: Koniec wojny o ojcostwo!

  Wygląda na to, że wreszcie dobiegła końca wojna między Jarosławem Kretem (52 l.), prezenterem pogody w TVP1, i producentką telewizyjną Małgorzatą Kosturkiewicz. Para dawnych partnerów zakopała topór(...) na potrzeby sześciolatka, nie będzie występować do sądu o ich obniżenie. Małgorzata Kosturkiewicz nie obwarowuje już restrykcjami kontaktów byłego partnera z synem. - Chyba wreszcie zrozumiała, że dla...

 • Jarosław Kret zostanie ojcem

  Jarosław Kret i Małgorzata Kosturkiewicz znają się już 15 lat, ale miłość wybuchła dopiero podczas wspólnej pracy. Jej owoc pojawi się na świecie w marcu!

 • Jarosław Kret odmówi byłej? Nie chce płacić wyższych alimentów!

  Dlaczego Jarosław Kret (52 l.), popularny prezenter pogody w TVP, nie chce łożyć więcej na nieślubnego syna?

 • Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Słynny pan od pogody, Jarosław Kret, co dwa tygodnie w niedzielę odkrywa przed widzami TVP INFO sekrety najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na "Polskę według Kreta" zapraszamy już 6 listopada.

 • Jarosław Kret o ślubie z Beatą Tadlą: "Będzie cicho, romantycznie"

  ...​Jarosław Kret (53 l.) w najnowszym wywiadzie podkreślał, że najważniejszy jest dla niego syn Franek (7 l.). Jednak w jego życiu jest jeszcze ktoś, kto odgrywa istotną rolę: ukochana Beata Tadla (41 l.). Czy zakochani planują ślub?

 • Tadla i Kret: Miłość na wiosnę

  Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej ze strony Jarosława Kreta. Beata Tadla potrzebowała trochę więcej czasu, ale nie aż tak znowu dużo. Zaledwie po kilku tygodniach podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Przelotny romans czy stałe uczucie?

 • Beata Tadla i Jarosław Kret przeżywają kryzys?!

  ...zniknął z jej domu. Nie zabrał nawet swoich rzeczy. Gdy zaś producentka Małgorzata Kosturkiewicz rodziła mu syna Franka (6 l.), na dwa dni przed porodem zapadł się pod ziemię. Obie kobiety o rozstaniu(...) Chotomowie, który kupiła na kredyt wraz z ukochanym - Jarosławem Kretem (52 l.). Niestety, przymusowe bezrobocie zaczyna gwiazdę męczyć. - Beata jest bardzo pracowitą, aktywną osobą. Już jako 16

 • Opole 2011: Kto zgruzuje budę?

  Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011. Wiadomo już, kto zmierzy się w ostatnim etapie konkursu SuperJedynek. Największym zaskoczeniem jest obecność metalowej grupy Acid Drinkers.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Czy zrealizują swoje marzenie?

  Beata Tadla (40 l.) i Jarosław Kret (52 l.) wykańczają dom, mieli ślubne plany, ale wszystko musi poczekać. Dziennikarka straciła bowiem pracę w TVP. Zawodowe problemy skłaniają ją do podjęcia istotnej życiowej decyzji, którą rozważała już od kilku lat.

 • Beata Tadla zdradziła receptę na udany związek. To dlatego ona i Kret są tacy szczęśliwi

  Imperium" dziennikarka. Tygodnik przypomina, że była partnerka Jarosława Kreta, Małgorzata Kosturkiewicz, utrudniała mu kontakty z synem, gdy odszedł do Beaty Tadli.  - Ja nie mam obowiązków(...) parze dziennikarzy Beacie Tadli i Jarosławowi Kretowi (53 l.) udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę patchworkową. Ich synowie z poprzednich związków świetnie się dogadują mimo znacznej różnicy wieku...