• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska chce być matką

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska chce być matką
 • Małgorzata Kożuchowska "chce być dla syna matką, kumplem i autorytetem". Znajdzie na to czas?

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) na syna czekała wiele lat. Dziś chce wychować go na patriotę, wspaniałego męża i ojca.

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Małgorzata Kożuchowska czeka na "drugi cud"

  Gdy "zwykłe" kobiety rodzą dzieci, Małgorzata Kożuchowska (44 l.) "dostępuje cudów". Osoby z jej otoczenia zdradziły, że aktorka właśnie pracuje nad kolejnym!

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Małgorzata Kożuchowska karmi na planie. Ma własną garderobę!

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) wróciła już na plan "rodzinki.pl". Jeden z tygodników donosi, że aktorka ma tam iście królewskie warunki!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Małgorzata Kożuchowska: Lewandowscy postawili jej twarde warunki

  ...'Drugiej szansy' Moniki Boreckiej" - mówi informator "Faktu". Kożuchowska chce podkreślić swoją kobiecość, pokazać, że potrafi być drapieżna. Ma nadzieję, że za zmianą wizerunku pójdą nowe propozycje(...)", który ma pokazać ostrą i bezkompromisową Małgosię. Zmiany mają być jednak dużo bardziej spektakularne. By Kożuchowska mogła otrzymywać mocne, nieoczywiste role, musi poddać się sugestiom sztabu...

 • Małgorzata Kożuchowska: Chciałabym zrobić jakiś hardcore

  "Chciałabym zrobić coś takiego, co samą mnie zadziwi... Chciałabym zagrać u Polańskiego, u Skolimowskiego, u Smarzowskiego. Chciałabym zrobić jakiś hardcore, coś, czego nie dotykałam, strasznie mi się podobało; co podziwiam, wydawało mi się zawsze jakieś niedostępne" - przyznała Małgorzata Kożuchowska w TVN-owskim programie "Uwaga!".

 • Małgorzata Kożuchowska wybaczyła Marcinowi Tyszce!

  ...chcesz. Pisz! - taki tekst zamieściła pod zdjęciem Tyszki z Krakowa. A na odpowiedź przyjaciela nie musiała zbyt długo czekać. - Przylatuj, przylatuj! Ktoś musi tu w końcu ogłosić wiosnę! - spuentował...

 • Kożuchowska żoną Karolaka

  "Rodzinka.pl" to nowy serial, który TVP zaczyna kręcić. W rolach głównych dwie gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska chce być matką
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska świętuje 46. urodziny

  Wnuków? w wieku 43 lat ?? Urwałeś się z XIX wieku!? To ile musiałaby mieć zachodząc w ciążę 20 lat? Jaka kobieta chce być matką w tak młodym wieku! JESTEŚ ZACOFANY!

 • Re: "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  jak można takie głupoty wypisywać, to jej sprawa kiedy chce być matką, ludzie po prostu zazdroszczą jej tego że jest znana , ma pieniądze a teraz dziecko. Ze to Ona ma szczęście w życiu a nie wy. Po prostu przez Polaków przemawia zawiść. Niektórzy chyba żyją w średniowieczu a uważają się za nie wiadomo kogo. A co to kobieta po 40 to już staruszka i nie może rodzić? puknijcie się w głowy lepiej