• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska co teraz robi

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska co teraz robi
 • Małgorzata Kożuchowska ukrywała problemy. Dopiero teraz się wydało

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) jest profesjonalistką i niechętnie dzieli się z mediami swoimi problemami. Osoby z jej bliskiego otoczenia donoszą jednak, że problemy w jej małżeństwie to efekt skumulowanego zmęczenia i zbyt wielu obowiązków, które aktorka wzięła sobie na głowę.

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Małgorzata Kożuchowska kiedyś przeżyła zawód miłosny. Teraz troszczy się o szczęście kolegi z planu

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) jest dziś szczęśliwą żoną, ale kiedyś przeżyła nieszczęśliwą miłość i została zraniona. Teraz wierzy, że ten sam los nie spotka teraz jej „przyszywanego” syna, Adama Zdrójkowskiego (17 l.). Aktor właśnie związał się z koleżanką z planu.

 • Co Kożuchowska robi nocą?

  Znaną aktorkę widziano ostatnio w jednym z hoteli na Mazurach, gdzie tańczyła sambę ubrana tylko w kusy szlafroczek! A wszystko to na planie nowego filmu Ryszarda Zatorskiego "Dlaczego nie!", w którym Kożuchowska zajmuje się... uwodzeniem Macieja Zakościelnego.

 • Małgorzata Kożuchowska: Fani zachwyceni jej metamorfozą!

  Aktorzy dzięki swojej pracy mogą wcielać się w najróżniejsze role i z dnia na dzień przeobrazić się w kogoś zupełnie innego. Taką okazję miała ostatnio Małgorzata Kożuchowska, która aktualnie pracuje na planie filmu "Musi, War and Love".   Aktorka postanowiła pochwalić się efektem metamorfozy, jaką zafundowali jej charakteryzatorzy. Pierwsze zdjęcie opublikowała kilka dni temu, a teraz...

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z Hanką Mostowiak z "M jak miłość".

 • Małgorzata Kożuchowska namawia koleżankę na drugie dziecko?!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) późno odkryła uroki macierzyństwa, ale dało jej ono pełnię szczęścia. Dlatego namawia do niego koleżanki.

 • Kożuchowska Wolontariuszem Roku!

  Już drugi raz w tym miesiącu Małgorzata Kożuchowska została nagrodzona za swoją działalność charytatywną. Niedawno swoją nagrodę przyznała aktorce Fundacja im. Św. Brata Alberta. Teraz została ona Gwiazdą Dobroczynności w konkursie organizowanym przez tygodnik "Newsweek" i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska odpoczywa, wyrywając chwasty w przydomowym ogródku!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z „Drugiej szansy” i Natalia Boska z „rodzinki.pl”, przyznała niedawno, że odkąd przeprowadziła się z Warszawy poza miasto, relaksuje się... grzebiąc w ziemi.

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska co teraz robi