• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska i bartłomiej wroblewski

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska i bartłomiej wroblewski
 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: Czeka ich poważny sprawdzian

  ...i z mężem Bartłomiejem Wróblewskim (39 l.). Czas mijał, Jaś rósł jak na drożdżach, a Małgorzata powoli zaczynała myśleć o powrocie do pracy. Chętnie podkreślała swoją gotowość.  Tymczasem od dyrektora Jana(...) dachu.  Po narodzinach upragnionego syna Jana Franciszka w 2014 roku, Małgorzata zdecydowała się pójść na urlop macierzyński. Chciała poświęcić się dziecku na 200 procent. Kiedy Jasio pojawił się na...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Małgorzata Kożuchowska ogłasza wspaniałą wieść. Ona i Bartłomiej Wróblewski mają co świętować

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) od dziesięciu lat jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego (38 l.), ale dopiero teraz wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące rodzącego się między nimi uczucia. Przyszły mąż długo musiał ją zdobywać. Oprócz tego okazuje się, że małżonkowie w tym roku mają co świętować, o czym poinformowała... sama aktorka.

 • Popularna polska aktorka Małgorzata Kożuchowska (34 l.) pojawiła się na gali rozdania Telekamer - nagród tygodnika "TeleTydzień" - z tajemniczym mężczyzną. Okazało się, że jest nim Bartłomiej Wróblewski, dziennikarz TVN i nowy partner serial owej Hanki z "M jak Miłość".

 • Małgorzata Kożuchowska: Ryzykowne flirty gwiazdy

  Jej szykowna, powłóczysta suknia w karminowym kolorze przyciągała wzrok na gali zamknięcia festiwalu polskich filmów w Gdyni. Małgorzata Kożuchowska (48 l.) wyglądała kwitnąco, zachwycała zgrabną(...), Bartłomiej Wróblewski (39 l.)? Jak czuje się, gdy czyta wpis żony po gdyńskiej imprezie o "nowych, intrygujących znajomościach", które zawarła? W tym roku często nie było jej w domu. Nie tylko...

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: przed nimi 8. rocznica ślubu!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) pokochała tajemniczego wielbiciela, który przysyłał kwiaty po każdym jej spektaklu. Teraz Bartek Wróblewski (39 l.) jest jej mężem i bardzo się kochają. Wspólnie wychowują synka. W sierpniu będą świętować 8. rocznicę ślubu.

 • Kożuchowska utrzymuje męża

  Na brak propozycji ról Małgorzata Kożuchowska nie narzeka. Na szczęście! Bo musi troszczyć się nie tylko o siebie, ale i o męża, który pracuje, ale... nie zarabia.

 • Małgorzata Kożuchowska: Ciemne chmury nad małżeństwem aktorki

  Nad szczęśliwym dotąd małżeństwem Małgorzaty Kożuchowskiej (48 l.) i Bartłomieja Wróblewskiego pojawiły się ciemne chmury. Mąż gwiazdy nie może pogodzić się z ostatnimi decyzjami żony. Z kolei ona uważa, że ukochany przesadza i niepotrzebnie tak bardzo się o nią martwi. Bo choć sprawa może mieć poważne konsekwencje, Małgosia wie, jak do nich nie dopuścić. Czy parze uda się rozwiązać ten...

 • Dojrzałe mamy

  Dziecko po czterdziestce? Dziś nikogo to nie szokuje. Późne macierzyństwo staje się wręcz modne. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy show-biznesu. Kolejne, spełnione już zawodowo kobiety zachodzą w ciążę. I nie da się ukryć, że ten stan im służy!