• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska i jej młodszy mąż

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska i jej młodszy mąż
 • Małgorzata Kożuchowska ogłasza wspaniałą wieść. Ona i Bartłomiej Wróblewski mają co świętować

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) od dziesięciu lat jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego (38 l.), ale dopiero teraz wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące rodzącego się między nimi uczucia. Przyszły mąż długo musiał ją zdobywać. Oprócz tego okazuje się, że małżonkowie w tym roku mają co świętować, o czym poinformowała... sama aktorka.

 • Kożuchowska z trójką dzieci

  W marcu startuje nowy serial telewizyjnej Dwójki "Rodzinka.pl". W roli Natalii Boskiej zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską. - To kobieta, która łączy życie zawodowe z prowadzeniem domu z wychowaniem trójki synów - opowiada aktorka

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: przed nimi 8. rocznica ślubu!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) pokochała tajemniczego wielbiciela, który przysyłał kwiaty po każdym jej spektaklu. Teraz Bartek Wróblewski (39 l.) jest jej mężem i bardzo się kochają. Wspólnie wychowują synka. W sierpniu będą świętować 8. rocznicę ślubu.

 • Startuje serial "rodzinka.pl"

  Już od środy, 2 marca, w TVP2 będzie się można przekonać, czy Małgorzata Kożuchowska nadaje się na mamę i czy Tomasz Karolak potrafi być kochającym mężem i troskliwym ojcem.

 • Małgorzata Kożuchowska zdradziła receptę na udany związek. Dużo modlitwy?

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) we wrześniu będzie świętować 9. rocznicę ślubu. Jaka - jej zdaniem - jest recepta na udane małżeństwo?

 • Kożuchowska w oczekiwaniu na dziecko

  Prasa kolorowa aż huczy od plotek, ale ona wciąż unika pytań na ten temat. Pewne jest jednak, że aktorka zostanie niebawem mamą!

 • Małgorzata Kożuchowska: Cyganka przepowiedziała jej kryzys w małżeństwie!

  ...bić jak szalone. "Usłyszała, że rozstanie się z chłopakiem, że mąż będzie od niej kilka lat młodszy i, co najgorsze, w szóstym roku małżeństwa nastanie poważny kryzys" - zdradza "Rewii" tajemnicę aktorki jej koleżanka ze studiów. Kiedy w 2008 roku Małgorzata wychodziła za mąż za Bartka Wróblewskiego (33 l.) przypomniała sobie tamto zdarzenie i nieźle się przeraziła. "Do tego momentu wszystko...

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Małgorzata Kożuchowska: Plany jej i męża runęły jak domek z kart!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) sporo ryzykowała wychodząc za chłopaka, który nie rozumie specyfiki jej zawodu. Ale miłość okazała się szczęśliwa. Wkrótce będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu...

 • Małgorzata Kożuchowska kończy kontrakty. Jej fani chyba nie będą pocieszeni

  U Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.) na razie chyba koniec z pracą. Pokończyły jej się kontrakty, chwilowo nie ma nowych… Dla fanów aktorki jej przerwa od pracy to pewnie najgorsze, co może być. Ale dzięki niej Małgosia będzie mogła spędzić mnóstwo czasu z rodziną.