• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska ile ma lat

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska ile ma lat
 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska dostała nagrodę za działalność charytatywną!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Monika Borecka z nowego serialu TVN "Druga szansa", od kilku dni cieszy się zaszczytnym tytułem Gwiazdy Dobroczynności. Otrzymała go za wspieranie mnóstwa akcji, kampanii i inicjatyw charytatywnych.

 • Małgorzata Kożuchowska: Szukam wyzwań

  Pamiętamy ją z filmu "Kiler" i z "M jak miłość". Gra w "rodzince.pl", z powodzeniem występuje w teatrach. To nie wszystko. Aktorka zaprezentuje teraz swój talent w serialu "Świat według Kiepskich".

 • Małgorzata Kożuchowska pomoże Robertowi Gonerze odbić się od dna?

  Przypadek sprawił, że spotkali się po latach na festiwalu we Wrocławiu. Czy dzięki temu Małgorzata pomoże (45 l.) Robertowi Gonerze (47 l.) stanąć na nogi?

 • Kożuchowska spełnia marzenia

  Już w najbliższy wtorek, 29 stycznia, Małgorzata Kożuchowska ("rodzinka.pl") pojawi się w... Kopenhadze na wielkiej gali Ecco Walk In Style. Aktorka nominowana jest do nagrody za swą działalność charytatywną!

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska chce zabrać swoją mamę do... klasztoru

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl”, zamierza spędzić kilka dni w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu. W listopadzie aktorka weźmie udział w warsztatach poświęconych świętej Hildegardzie...

 • Kożuchowska: Kariera czy dzieci?

  Inteligentna i waleczna - taka jest Paulina w "Nowej". To inny typ niż Hanka z "M jak miłość". Niestety, rozstajemy się z oboma. Choć z tą drugą tylko na czas wakacji.

 • Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Skrzynecka gratuluje!

  Na salonach gruchnęła plotka, że 42-letnia Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartek Wróblewski (36 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Choć sama zainteresowana jeszcze oficjalnie tego nie potwierdziła, koleżanki po fachu już składają gratulacje.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  "Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Tego Teresa Lipowska po Kożuchowskiej się nie spodziewała!

  Kożuchowska zrobiła niedawno coś, co wzruszyło ją do łez!  Kiedy się poznały, Małgorzata dopiero rozpoczynała swoją drogę zawodową. Starsza koleżanka po fachu traktowała ją jak córkę, której nigdy nie miała(...) decyzję o odejściu z „M jak miłość”. Aktorki nadal się spotykały, choć już rzadziej. Po kilku latach wytrwałej walki oraz modlitwy, bo Kożuchowska jest osobą wierzącą, spełniło się jej największe...

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z Hanką Mostowiak z "M jak miłość".

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska ile ma lat