• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska jest z tomkiem karolakiem

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska jest z tomkiem karolakiem
 • Małgorzata Kożuchowska zakończyła przyjaźń z Karolakiem? Jest komentarz celebrytki!

  ...między Małgorzatą i Tomkiem uległa ochłodzeniu do tego stopnia, że aktor nie przyjechał nawet zobaczyć synka aktorki, zasłaniając się "brakiem czasu"! Plotki te zdementowali w "Pytaniu na śniadanie" sami zainteresowani! "Chyba wszystkie moje przyjaźnie się pokończyły parokrotnie. I z Agatą Kuleszą, i z Agnieszką Dygant, a teraz z Tomkiem Karolakiem. Na każdego przychodzi kryska, a teraz...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Tomasz Karolak dostanie pracę dzięki Małgorzacie Kożuchowskiej?!

  Jak wiadomo Tomasz Karolak (46 l.) i Małgorzata Kożuchowska (46 l.) od 2011 roku grają małżeństwo Boskich w serialu „Rodzinka.pl”. Niewątpliwie ta praca ich do siebie zbliżyła i aktorzy bardzo się polubili!

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Tomasz Karolak przez rozstanie straci pracę w TVP?

  Czarne chmury zbierają się nad Tomkiem Karolakiem (46 l.). Według informacji "Dobrego Tygodnia", posada aktora w TVP jest zagrożona.

 • Boscy niebawem znów na ekranie

  Ruszyły prace nad "rodzinką.pl" - serialowi aktorzy pojawią się na planie za kilka dni. W 6. sezonie Boskich czeka wiele niespodzianek. Jakich?

 • Małgorzata Kożuchowska i Tomek Karolak: koniec przyjaźni!?

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) zawsze ceniła sobie tradycyjne wartości, Tomek Karolak (43 l.) - przeciwnie. Choć jest już ojcem dwójki dzieci, nadal nie zdecydował się zalegalizować związku z Violą Kołakowską. Aktorka podobno nie akceptuje wyborów kolegi po fachu, tym bardziej teraz, gdy została mamą.

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Ciężarna Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa!

  Wydawało się, że na czas swojego odmiennego stanu Małgorzata Kożuchowska (43 l.) zrezygnuje z pracy. Nic bardziej mylnego...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska jest z tomkiem karolakiem
Wideo na temat: małgorzata kożuchowska jest z tomkiem karolakiem
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Żyła sobie baba

  Lata 1909-1921. Rosyjska wioska przeżywa ciężkie chwile: wojnę światową, rewolucję, wojnę ojczyźnianą. Film opowiada historię Baby, zwykłej prawosławnej dziewczyny z bezimiennej rosyjskiej wsi. Nie za ładnej, ale też nie za brzydkiej. Może tylko nieco nieporadnej i naiwnej. Przez pryzmat jej życia i miłości zostają ukazane losy państwa i krwawe karty historii. Poprzez Babę i jej zmagania poznajemy również skomplikowane relacje międzyludzkie panujące w wiosce, niepisane reguły, które definiują...