• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska mieszkanie

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska mieszkanie
 • W dobie funkcjonowania mediów społecznościowych użytkownicy sieci na bieżąco mogą śledzić, co słychać u ich znajomych, idoli i celebrytów. Ci ostatni coraz chętniej dzielą się z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami. Gwiazdy pokazują na portalach dzieci, zwierzaki, posiłki, sposoby spędzenia wolnego czasu, a także domy. Chcesz zobaczyć, jak mieszka Małgorzata Kożuchowska (46 l.)? A może interesuje...

 • "rodzinka.pl": Pełno w domu

  Szósta seria "rodzinki.pl" przyniesie rewolucję w domu Boskich. Upodobnią się do rodziny z włoskiego Południa. Będzie tłok, gwar, utarczki i romans, który zaszokuje Natalię.

 • Małgorzata Kożuchowska odwróciła się od koleżanki z planu?! Wszystko przez rozwód!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) i Agata Kulesza (47 l.) znają się od wielu lat i obecnie pracują razem. Jednak przyjaźń aktorek stoi pod znakiem zapytania, bo między nimi ostatnio nie dzieje się zbyt dobrze. Wszystkiemu winne są prywatne problemy jednej z nich.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Małgorzata Kożuchowska: Zróbmy coś razem dla Kubusia!

  Tuż przed Dniem Dziecka Małgorzata Kożuchowska (44 l.) zamieściła dramatyczny apel!

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Małgorzata Kożuchowska chciałaby mieć rodziców bliżej siebie. Uda się?

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) marzy, że mama i tata będą mieszkać razem z nią, nawet ma ponoć dla nich przygotowane pokoje. Czy oni porzucą jednak kochany Toruń? Czyżby szykowały się wielkie zmiany w życiu aktorki i wkrótce w jej domu pojawiło się więcej domowników?

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Małgorzata Kożuchowska: Lubimy się razem śmiać

  ...rowerowe wycieczki. - Gdy byłam mała wsadzał mnie w koszyk, który zawieszał na kierownicy i razem jechaliśmy na ryby i na grzyby - opowiada Małgorzata Kożuchowska. Dookoła blokowiska, gdzie(...)Gdy Jadwiga Kożuchowska pochyla się nad małym wnukiem Jasiem Wróblewskim, chłopczyk się uśmiecha. Rozpoznaje twarz babci, bo zajmuje się nim, kiedy rodzice są w pracy. Pani Jadwiga przyjechała...

 • Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska mieszkanie
Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska mieszkanie
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska przeprowadza się do Włoch?

  Wow tak sie dorobiła ze stać ja na mieszkanie tam ? Samych Włochów ledwo stać żeby tam mieszkać wiem bo moja siostra jest tam opiekunka. Włochy to strasznie drogi kraj a zarobki są okropnie małe na tle Europy, płaca minimalna nie istnieje a podatki zabijają...

 • Re: Małgorzata Kożuchowska rezygnuje z pracy

  Dlaczego w innych zawodach , dobrych, niezbędnych i potrzebnych , nie można cholera nic odłożyć ? Ludzie bez aktorów i filmów mogą żyć , ale bez kasy ni cholery ! Jestem inżynierem mechanikiem , buduje skomplikowane urządzenia , jestem konsultantem , projektuje mosty , a w tym kraju ,nie mogę qżwa wyskoczyć z kredytów i długów od 30 lat ! Mam mieszkanie a nie dom, a samochód ma 14 lat .Na