• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska o bogu

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska o bogu
 • Małgorzata Kożuchowska: W podzięce za cenny dar

  Popularna aktorka i wędrowny ewangelizator. Pochodzą z dwóch różnych światów, ale świetnie się rozumieją. Małgorzata Kożuchowska wie, że gdy przeżywa trudne chwile, może liczyć na Grzegorza(...) pierwszy spotkali się na promocji książki autorstwa ich wspólnej znajomej. Zamienili ze sobą kilka zdań i poczuli, że nadają na tych samych falach.  Małgorzata zaproponowała, że podwiezie Grzegorza do...

 • Prywatnie zostaję blondynką

  "Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Małgorzata Kożuchowska: Mąż nie pozwala nam na ciche dni!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l jest wdzięczna Bogu za wspaniałą rodzinę...

 • Kożuchowska i Dygant w kosmosie

  Eteryczna blondynka i energiczna brunetka w niezwykle barwnych rolach dwóch przesympatycznych piesków Białej i Strzały, a do tego mistrz polskiego dubbingu jako szczur Leny. Już niedługo na ekrany kin wejdzie film animowany "Biała i Strzała podbijają kosmos", w którym głównym bohaterom głosów udzielą Małgorzata Kożuchowska i Agnieszka Dygant oraz Jarosław Boberek.

 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa! Dziecko się odnalazło!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) bardzo zaangażowała się w akcję poszukiwawczą...

 • "Dzieje duszy" Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska odczytała w niedzielę, 19 czerwca, w poznańskiej Bazylice Archikatedralnej fragmenty "Dziejów duszy" Św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza, w ramach cyklu Verba Sacra - Modlitwy katedr polskich.

 • Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał zbliżyli się do siebie. Nieważna różnica wieku!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) poznała Macieja Musiała (24 l.), gdy ten miał 15 lat. Była świadkiem jego młodzieńczego buntu. Pomogła mu w trudnych chwilach. Wiele ich łączy, mimo różnicy wieku. Dziś patrzy na niego z dumą i radością.

 • Kożuchowska z... Dzikiem

  Blisko 60 filmów, w tym obrazy Hitchcocka, Felliniego czy Eastwooda, będzie można zobaczyć podczas rozpoczynającego się w sobotę, 1 czerwca, w Świdnicy 6. Festiwalu Reżyserii Filmowej. Oprócz projekcji filmowych odbędą się spotkania ze znanymi aktorami i reżyserami.

 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa! Jej przyjaciel pokonał raka!

  ..."Dziękuję Panu Bogu, że pozwolił mi spotkać Małgosię. To wiele wniosło w moje życie. Jestem wdzięczny za jej dobroć, wrażliwość, piękno duszy i za taką normalność" – mówił rok temu ksiądz Marek Chrzanowski w czasie audycji radiowej. Zmagał się już wtedy z ciężką chorobą, nowotwór pustoszył jego organizm. Małgorzata Kożuchowska cały czas wspierała przyjaciela.  Przebył dwa cykle chemioterapii...

 • Foremniak i Pazura najpopularniejsi

  Małgorzata Foremniak ( "Zmruż oczy" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" , serial "Na dobre i na złe") i Cezary Pazura ( "Show" , "Nienasycenie" , "Kariera Nikosia Dyzmy" ) zostali uznani na najpopularniejszych polskich aktorów. Na zlecenie "Super Expressu" OBOP przeprowadził ranking gwiazd.

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska o bogu