• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska piersi

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska piersi
 • Małgorzata Kożuchowska zrobiła USG piersi! Wystosowała apel do fanów!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) poinformowała, że niedawno solidnie się przebadała, bowiem, jak sama często podkreśla, ma dla kogo żyć!

 • Kożuchowska chce mieć dziecko

  Małgorzata Kożuchowska poczuła instynkt macierzyński. Gwiazda "M jak miłość" otwarcie mówi o tym, że marzy o roli mamy i o maleństwie, które mogłaby tulić do piersi.

 • Małgorzata Kożuchowska interweniowała w sprawie zwolnionej pracownicy!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) - jako ambasadorka Różowej Wstążki - upomniała się o zwolnioną z pracy chorą na raka pracownicę firmy kosmetycznej.

 • Małgorzata Kożuchowska w kreacji z koronkami. Ale prześwity!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na imprezach zwykle pojawia się w kreacjach, które nie odsłaniają zbyt wiele. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na galę jednego z magazynów przyszła w długiej kreacji, która miała spore koronkowe prześwity po bokach odsłaniające fragment piersi i biodra. Podoba Wam się w takim wydaniu?

 • Kożuchowskiej zniknęły piersi (ZDJĘCIA!)

  Małgorzata Kożuchowska (36 l.) z dnia na dzień jest coraz szczuplejsza. Chce świetnie wyglądać - to zrozumiałe, ale ona waży już chyba 2 kilogramy. Wraz z kształtami, znanej aktorce znikają również piersi...

 • Firma Avon przeprasza zwolnioną pracownicę

  Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka akcji Różowa Wstążka, której celem jest wsparcie chorujących kobiet, dofinansowanie badań oraz promowanie profilaktyki i świadomości, że rak to nie wyrok, ujęła się za zwolnioną z pracy chorą na raka pracownicą Avon-u. Kobiecie zaproponowano już nowe stanowisko. Firma kosmetyczna po naszej publikacji przesłała do redakcji oświadczenie w tej sprawie.

 • "rodzinka.pl": Czy Maria będzie dobrą matką?

  Spodziewająca się dziecka Maria (Agata Kulesza) uzna, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) to jedyna osoba na świecie, która wie wszystko o macierzyństwie. Będzie pytać przyjaciółkę o wszystko, co związane jest z wychowywaniem dzieci...

 • "rodzinka.pl": Co w domu Boskich robi uroczy... psiak?

  Podczas jednej z wizyt w domu Boskich Marek (Jacek Braciak) bardzo się zdziwi, widząc Kacpra (Mateusz Pawłowski) tulącego piersi małego psiaka. - Wzięliście psa? - zapyta z niedowierzaniem Ludwika (Tomasz Karolak).

 • ...założyła na pokaz Łukasza Jemioła. Kreacja niestety deformowała jej sylwetkę, dodając kilogramów. Małgorzata Kożuchowska (45 l.) na ogół jest chwalona za swój styl, zwłaszcza przez stylistów(...) z imprez miała na sobie przezroczystą siateczkową bluzkę z "osłonkami" na piersiach, na inną z kolei założyła sukienkę z przezroczystym dołem. Ani jeden ani drugi wybór nie za bardzo spodobał się...

 • Artyści pomagają chorej na raka Kownackiej

  Znani i lubiani zagrają w marcu koncert, z którego zyski zostaną przeznaczone na pomoc 58-letniej Gabrieli Kownackiej, walczącej z rakiem piersi.

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska piersi