• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska stara sie o dziecko

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska stara sie o dziecko
 • Małgorzata Kożuchowska chwali męża!

  ...przestały wystarczać. Aktorka pragnęła zostać mamą, niestety los długo nie pozwalał jej cieszyć się macierzyństwem. Wszystko zmieniło się jesienią 2014 r. To wtedy ich rodzina powiększyła się o Jana(...) świetnie przygotowana - zdradza w "Twoim Stylu". Choć było ciężko, nie poddała się. Mogła liczyć na wsparcie męża i swoich rodziców, ale od siebie też wymagała wiele jako mama. - Jaś towarzyszył mi...

 • Kożuchowska o nowym sezonie "rodzinki.pl"

  Od 6 marca na antenie TVP2 startują premierowe odcinki serialu "rodzinka.pl". W szóstym sezonie produkcji do domu nieposkromionej rodziny wprowadzą się rodzicie Natalii Boskiej. "Między moją bohaterką a jej mamą będzie stale iskrzyć" - zdradza Małgorzata Kożuchowska.

 • Małgorzata Kożuchowska namawia koleżankę na drugie dziecko?!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) późno odkryła uroki macierzyństwa, ale dało jej ono pełnię szczęścia. Dlatego namawia do niego koleżanki.

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  ...sprawie nie zmieniło. Małgorzata Kożuchowska (45 l.) odmówiła właśnie rozbieranej sesji do "Playboya", choć zaproponowano jej najwyższą stawkę dla gwiazd, czyli 50 tys. zł, i zapewniano, że zdjęcia będą(...) zniechęcali. - Kiedy byłam dzieckiem, lubiłam zwracać na siebie uwagę. Mama to wychwyciła i starała się jakoś utemperować albo przestrzec mnie przed jakąś większą porażką w przyszłości - wspomina. Kreacje, na...

 • Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska jednak się zaprzyjaźniły. Mimo różnic!

  Niewiele osób wierzyło, że ta znajomość przetrwa. Jednak Małgorzata Kożuchowska (45 l.) i Maja Ostaszewska (44 l.) nadal bardzo się przyjaźnią. Pierwsza nie kryła radości, gdy wyszło na jaw, że przyjdzie jej pracować z przyjaciółką. Jeśli ktoś myślał, że panie nie dogadają się na planie, to się mylił!

 • Małgorzata Kożuchowska chwali synka!

  Małgorzata Kożuchowska(43 l.) już niebawem będzie miała więcej czasu dla rodziny. Nie może się nachwalić swojej pociechy!

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska uczy syna, jak być odpowiedzialnym facetem

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" i Monika Borecka z "Drugiej szansy", bardzo chciałaby wychować swego 2,5-letniego syna Jana Franciszka na mężczyznę, który będzie odpowiedzialnym facetem szanującym kobiety oraz wspaniałym mężem i ojcem.

 • Małgorzata Kożuchowska boi się o zdrowie synka!

  Jak donosi jeden z tabloidów, Małgorzata Kożuchowska (44 l.) odkąd urodziła synka, żyje w ciągłym stresie!

 • Małgorzata Kożuchowska chałturzy w centrum handlowym! W dwóch stylizacjach!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) przez lata starała się o upragnione dziecko. Z pomocą przyszła w końcu naprotechnologia, dzięki której jej marzenie się spełniło. Mały Jaś rośnie jak na drożdżach, a jego mama stara się zapewnić mu jak najlepszą przyszłość. Praca w serialach i gra w reklamach to najwyraźniej za mało. Aktorka dorabia także jako konferansjerka zabawiająca tłumy ludzi w jednej...