• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska stroje

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska stroje
 • Małgorzata Kożuchowska stworzy własną kolekcję?

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) zdradziła, czy jest szansa, że kiedyś będzie można kupić ubarnia sygnowane jej nazwiskiem.

 • Najlepiej ubrane gwiazdy

  Zasada, że "nie szata zdobi człowieka", nie sprawdza się w przypadku gwiazd kina. To właśnie strój jest tym, co je wyróżnia. W tym roku na liście najlepiej ubranych aktorek znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i Jennifer Lopez oraz Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Cielecka.

 • Małgorzata Kożuchowska na imprezie zaprezentowała się w dwóch różnych strojach!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) pojawiła się na prezentacji ramówki TVN. Wkrótce na antenie zobaczymy nowy serial z nią w roli głównej! Na imprezę założyła... dwa stroje. Najpierw oglądać ją mogliśmy w klasycznej czarnej marynarce i złotych spodniach, a następnie w zupełnie innej kreacji. Na dalszą część gali aktorka włożyła ciemne spodnie z wysokim stanem oraz bordowo-różową bluzkę. Jak wam się...

 • Królowa okładek

  - Jak każdy miewam momenty, gdy lubię wspominać, wracać do pięknych chwil - wyznaje Małgorzata Kożuchowska.

 • Małgorzata Kożuchowska wygryzła Justynę Steczkowską!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) przejęła intratny kontrakt po „Jusi” (44 l.)!

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.

 • Małgorzata Kożuchowska z turbanem na głowie! Szalony pomysł!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) była jednym z gości na pokazie nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej. Na tę okazję wybrała dość oryginalny strój: ciemny, luźny komplet oraz... jasny brokatowy turban! Jednym aktorka w takim wydaniu niezwykle się podoba, a inni twierdzą, że zaliczyła koszmarną modową wpadkę roku, a turban wygląda jak mokry ręcznik, jaki najczęściej panie zakładają po kąpieli. Jakie jest...

 • Sztuka z Małgorzatą Kożuchowską w ogniu krytyki! "Pręży się kurw***"

  Pisarka Maria Nurowska (73 l.) nigdy nie kryła, że pomysł obsadzenia Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.) w roli Krystyny Skarbek jest jej zdaniem chybiony. Po emisji Teatru Telewizji wpadła w jeszcze większą wściekłość.

 • Małgorzata Kożuchowska nie chce być sexy mamą!

  Uważana za ikonę stylu Małgorzata Kożuchowska (43 l.) nie zamierza walczyć z młodszymi koleżankami o tytuł "najseksowniejszej znanej mamy".

 • Wpadka Małgosi Kożuchowskiej

  Od lat Małgorzata Kożuchowska uznawana jest za ikonę stylu. Nigdy też nie pokazuje się na imprezach dwa razy w tej samej sukience. Gwiazda postanowiła jednak złamać tę zasadę i wyciągnąć z szafy ciuszek sprzed 4 lat...

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska stroje
 • Re: Małgorzata Kożuchowska nie chce zarabiać na... ciąży!

  A ja myślę,że zachowuje się jak normalna kobieta. Nie "rozgrywa" swojej ciąży na oczach mediów. Nosi stroje piękne i typowo ciążowe. Takie jak nosiły kobiety od zarania czasów. Takie bębny obciągnięte przyciasnymi bluzkami budzą tylko niesmak.