• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska w młodości

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska w młodości
 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska chciała pracować w... zoo!

  Małgorzata Kożuchowska przyznaje, że we wczesnym dzieciństwie miała różne pomysły na swoją przyszłość zawodową. Początkowo chciała zostać zoologiem i pracować w ZOO, potem myślała o karierze(...). - Jak od czasu do czasu ktoś przyniósł z paczki mydełko o pięknym zapachu i pięknie zapakowane: "Boże, jak ja bym chciała pracować w takim sklepie" - mówi Małgorzata Kożuchowska. Wszystkie te...

 • Kożuchowska: Kariera czy dzieci?

  Inteligentna i waleczna - taka jest Paulina w "Nowej". To inny typ niż Hanka z "M jak miłość". Niestety, rozstajemy się z oboma. Choć z tą drugą tylko na czas wakacji.

 • Małgorzata Kożuchowska chce, by Jaś miał rodzeństwo!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) wyznała, że marzy o dużej rodzinie. Tygodnik "Na Żywo" donosi, że tym razem prawdopodobnie je adoptuje!

 • Anna Popek: Kobiecość to ogromna siła

  Od wielu lat Anna Popek prowadzi w Dwójce "Pytanie na śniadanie". W programie chętnie porusza tematy związane z psychologią, ekologią, zdrową żywnością.

 • Małgorzata Kożuchowska: Lubimy się razem śmiać

  ...rowerowe wycieczki. - Gdy byłam mała wsadzał mnie w koszyk, który zawieszał na kierownicy i razem jechaliśmy na ryby i na grzyby - opowiada Małgorzata Kożuchowska. Dookoła blokowiska, gdzie(...) chciał się godzić. Mówił: zamknij oczy, otwórz buzię. I wsadzał mi do ust jakąś słodycz - opowiada Małgorzata. W młodości często zmienia łazdanie. Chciała być weterynarzem, ekspedientką i dziennikarką...

 • Tomasz Lis... dubbinguje

  Już 17 września usłyszymy Tomasza Lisa w kinie. Postać, którą zdubbingował dziennikarz w animowanym filmie o dwóch psach - "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D", będzie olbrzymią niespodzianką, zwłaszcza dla dorosłych widzów.

 • Sercowe rozterki Kacperka Boskiego

  Kacper (Mateusz Pawłowski) - najmłodszy syn Natalii i Ludwika Boskich (Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) - coraz częściej myśli o... miłości! Zosi (Emilia Dankwa), z którą często się spotyka, nie uważa za swoją dziewczynę, bo tak naprawdę zauroczony jest tajemniczą Anetką. I bardzo chce zostać jej chłopakiem!

 • Uwiedzie Boską?

  Tego jeszcze nie było w "rodzince.pl". Już niebawem w odcinku zatytułowanym "Kuzyn Artur" na Małgorzatę Kożuchowską rzuci czar Grzegorz Małecki!

 • "rodzinka.pl": Męskie rozmowy o... seksie

  O tym, że Tomek (Maciej Musiał) i Kuba (Adam Zdrójkowski) już dawno przestali być małymi chłopcami kurczowo trzymającymi się spódnicy mamy, Ludwik Boski (Tomasz Karolak) przekonuje się niemal na każdym kroku. To nie Natalia (Małgorzata Kożuchowska) jest przecież od pewnego czasu najważniejszą kobietą w życiu jego synów!

 • Witold Pyrkosz, czyli wino, kobiety i śpiew!

  W Wigilię, 24 grudnia, Witold Pyrkosz kończy 85 lat. Niezapomniane kreacje stworzył w takich produkcjach, jak "Janosik", "Vabank", "Czterej pancerni i pies". Przypomnijmy najważniejsze role aktora oraz przyjrzyjmy się życiu seniora rodu Mostowiaków.

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska w młodości