• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska zrobiła zęby

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska zrobiła zęby
 • Małgorzata Kożuchowska: Co zrobiła dla synka?

  Chyba każde dziecko marzy o tym, by jego mama zrobiła czasem coś szalonego. Nie inaczej jest w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej (47 l.) i jej synka.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Małgorzata Kożuchowska rusza na podbój... Paryża!

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) nie chce rezygnować ze swoich ambicji. Aktorka postanowiła spróbować swoich sił za granicą...

 • Prywatnie zostaję blondynką

  "Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest jak... wino. Pięknieje z wiekiem!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", od lat regularnie otrzymuje od jednego z magazynów propozycje udziału w... rozbieranej sesji i od lat kategorycznie odmawia pokazania wszystkich swych wdzięków w pełnej krasie. 48-letnia aktorka nie wstydzi się swojego ciała, ale uważa, że epatowanie nim nie jest jej do niczego potrzebne.

 • Największe gwiazdy zdradzają sekrety Andrzejowi Sołtysikowi

  Choć zazwyczaj trudno ich namówić na zwierzenia i rzadko udzielają wywiadów to Andrzejowi Sołtysikowi udało się przekonać do szczerej rozmowy największe osobowości polskiego kina.

 • Małgorzata Kożuchowska zbulwersowana: Skala problemu jest olbrzymia

  Grająca ją Małgorzata Kożuchowska (46 l.) nie kryła, że nie było jej łatwo zmierzyć się z tym niezwykle trudnym, ale i szalenie aktualnym tematem. Chodzi o problem molestowania kobiet czy przemoc(...) takie zachowania - denerwuje się Małgorzata Kożuchowska. Oczywiście zaraz pojawiły się pytania, dlaczego tak bardzo zależało jej na zaakcentowaniu akurat tego problemu. Czyżby dotknął ją albo kogoś...

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

 • Małgorzata Kożuchowska i jej mąż rozważali rozstanie?! Wszystko przez pracę!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) nie miała wątpliwości, że poślubia mężczyznę, który dla rodziny jest gotów zrobić wszystko. Po raz kolejny o tym się przekonuje, choć są chwile w ich życiu, że zdarzają się żarliwe dyskusje, a nawet i ciche dni. Nie zawsze jest tak kolorowo, jak wszyscy myślą.

 • Małgorzata Kożuchowska marzy o przeprowadzce do Włoch. Chociaż na chwilę!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) niedawno przyznała, że gdyby miała okazję, to „z dziką rozkoszą” zamieszkałaby na jakiś czas we Włoszech. Uda się spełnić to marzenie?

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska zrobiła zęby