• Informacje na temat:

  małgorzata królikowska z synem

Artykuły na temat: małgorzata królikowska z synem
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska szokująco o przyszłej synowej!

  Niejaka Julia Wieniawa w ostatnim czasie jest chyba jedną z najbardziej promowanych celebrytek w tym kraju. 19-latka zaistniała w show-biznesie dzięki roli dziewczyny jednego z synów Kożuchowskiej w serialu "Rodzinka.pl". W życiu poza serialem również znana jest w ostatnim czasie głównie z tego, że spotyka się z Antkiem Królikowskim. Romans z synem Grażynki z "Klanu" z pewnością pomógł...

 • Grzegorz Wons w "Klanie"

  Do stałej obsady serialowej sagi o rodzie Lubiczów dołączył Grzegorz Wons. Aktora już niebawem zobaczymy w roli szarmanckiego Leopolda Kwapisza.

 • Wygląda na to, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska (52 l.) to bardzo wyrozumiała i nowoczesna mama. Słynna Grażyna z "Klanu" spotkała się z synem Antkiem na mieście. Gosia i Antek (27 l.) wybrali miejsce na świeżym powietrzu, aby bez problemu oddawać się swojemu ulubionemu nałogowi, czyli puszczaniu dymka. Mamie najwyraźniej nie przeszkadza, że jej syn truje się w ten sposób i sama z chęcią się...

 • Dla dobra dziecka

  Stateczna Grażynka z "Klanu" i kochliwa Kinga z "Pierwszej miłości" stanęły u progu życiowych zmian. Jednak kiedy upragnione szczęście jest na wyciągnięcie ręki, wygląda na to, że idąc za głosem swoich pociech, zrezygnują z niego!

 • Ostrowska-Królikowska nie odpuszcza! Ma plany wobec syna!

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (54 l.) chciałaby uniknąć rodzinnego skandalu...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Małgorzata i Paweł Królikowscy zachwyceni Wieniawą!

  Do tej pory rodzice aktora o potencjalnej przyszłej synowej wypowiadali się z powściągliwością. Oboje są tradycjonalistami i obawiali się, że syn, który w przeszłości sprawiał sporo problemów wychowawczych, mógł znów źle ulokować uczucia. Postanowili najpierw przyjrzeć się wybrance syna, dlatego też chętnie gościli młodych w swoim domu. Jakiś czas temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska (53

 • Z kamerą u Królikowskich

  Już od 11 września popularny i lubiany program Magdaleny Pawlickiej - "Zacisze Gwiazd" - przechodzi do telewizyjnej Jedynki! W pierwszym odcinku po wakacyjnej przerwie pojawi się aktorska rodzina Królikowskich.

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska zniesmaczona zachowaniem syna! Znowu?

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (51 l.) jest zniesmaczona zachowaniem swojego syna, Antka (26 l.). Co tym razem przeskrobał?

 • Zostanie matką dilera

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (44 l.) wpadnie w prawdziwe tarapaty. Jej syn okaże się dilerem narkotyków!

Zdjęcia na temat: małgorzata królikowska z synem