• Informacje na temat:

  małgorzata lewińska i jej dziecko

Artykuły na temat: małgorzata lewińska i jej dziecko
 • Małgorzata Lewińska (43 l.) synów Antka i Franka urodziła, mając 42 lata. Teraz jest gotowa poświęcić dla nich karierę aktorską.

 • Alicja Borkowska nigdy nie wróci na scenę

  Kiedy niedawno aktorka Alicja Borkowska, czyli Adela z "Barw szczęścia", doznała udaru i zapadła w śpiączkę, lekarze orzekli, że jej leczenie będzie długotrwałe i bardzo kosztowne. Kilkadziesiąt gwiazd skrzyknęło się właśnie, by wspólnie pomóc chorej koleżance, która pozostała bez środków do życia...

 • Małgorzata Kożuchowska apeluje o wpłaty na konto. Dla dzieci Agnieszki Kotlarskiej!

  Śmierć znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotlarskiej (†43) wstrząsnęła całym środowiskiem aktorskim, a w szczególności Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka poczuła, że jej powinnością jest zrobić wszystko, by pomóc dzieciom zmarłej przyjaciółki.

 • Polak Wszech Czasów? Cichopek wybrała...

  Wystartowała kampania społeczna "Polak Wszech Czasów", która ma na celu popularyzację historii i opowieści o wielkich rodakach. Do kampanii przyłączyło się kilkadziesiąt polskich gwiazd filmu, sportu i estrady, które zostały ambasadorami wielkich, zmarłych rodaków.

 • ...polska aktorka, Małgorzata Lewińska (43 l.) może pochwalić się podwójnym szczęściem! W kwietniu urodziła bliźniaki, Antka i Franka. "Pierwsze rodziłam, gdy miałam dwadzieścia jeden lat. Byłam uważną(...). Jeszcze jak była w ciąży, dowiedziała się, że jej mąż sypiał z innymi kobietami. Piąte dziecko pojawiło się także w rodzinie Michała Chorosińskiego i Dominiki Figurskiej (35 l.). Urodzony pod koniec...

 • "M jak miłość": Zawsze będę cię kochać!

  Wkrótce ciotka Artura (Agata Rzeszewska) odwiedzi Izę (Adriana Kalska) w pracy, by zaprosić ją na mszę za duszę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Intuicja podpowie seniorce, że Artur nie żyje, w związku z czym należy się z nim ostatecznie pożegnać. Lewińska stanowczo odrzuci jej zaproszenie. Skalska zaś opowie później o ich rozmowie Kamilowi (Marcin Bosak), twierdząc, że według niej dziewczyna...

 • "M jak miłość": Marcin oświadczy się Ani?

  Ania (Maria Pawłowska) dowie się od Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), że Iza (Adriana Kalska) od niedawna jest sąsiadką jej syna. - Kupiła mieszkanie w tym samym bloku - powie dziennikarce matka Chodakowskiego. Żakowska postanowi rozmówić się z Lewińską i poinformować ją, że najprawdopodobniej już wkrótce zostanie... żoną Marcina (Mikołaj Roznerski)!

 • "M jak miłość": Skalski oświadczy się Izie!

  Wkrótce Artur (Tomasz Ciachorowski) poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę, a dziewczyna przyjmie jego oświadczyny, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska).

 • „M jak miłość”: Artur wypowie wojnę... matce Marcina!

  Artur (Tomasz Ciachorowski) wpadnie w szał, gdy pewnego dnia wróci do domu i zastanie w nim... Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Od razu domyśli się, że Iza (Adriana Kalska) powiedziała Chodakowskiej, że malutka Majka(Ania Wierzchoń) to jej wnuczka!

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw?

  ...i wyraźnie się tym zaniepokoi. Zwłaszcza, gdy Lewińska stwierdzi, że gdyby Chodakowski zobaczył swoją córeczkę, może zmieniłby zdanie i chciałby mieć z nią kontakt. - Wiesz, bo to mi zupełnie do Marcina nie pasuje... - wyjaśni. - On jest takim dobrym ojcem i tego właśnie nie rozumiem.... Jeśli tak kocha Szymka, dlaczego odrzucił Maję? Nie wiem... Może dlatego, że Szymek to dziecko Kasi...