• Informacje na temat:

  małgorzata lewinska i jej rodzina

Artykuły na temat: małgorzata lewinska i jej rodzina
 • Małgorzata Lewińska (43 l.) synów Antka i Franka urodziła, mając 42 lata. Teraz jest gotowa poświęcić dla nich karierę aktorską.

 • Polak Wszech Czasów? Cichopek wybrała...

  Wystartowała kampania społeczna "Polak Wszech Czasów", która ma na celu popularyzację historii i opowieści o wielkich rodakach. Do kampanii przyłączyło się kilkadziesiąt polskich gwiazd filmu, sportu i estrady, które zostały ambasadorami wielkich, zmarłych rodaków.

 • "M jak miłość": Będą rodziną?

  ...synka (Staś Szczypiński). Okłamie go nawet, mówiąc, że jej mieszkanie zostało zalane - tak, by Chodakowski przyjął ją do siebie i by mogła się do niego wprowadzić... Ale czeka ją rozczarowanie, bo kilka minut później u Marcina zjawi się też Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) która odkryje w końcu, że mąż ją zdradza i postanowi przenieść się właśnie do syna.

 • "Cześć Tereska" zwycięża w Gdyni

  W sobotę wieczorem, 15 września, w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej imprezy okazał się wstrząsający obraz Roberta Glińskiego "Cześć Tereska". Film otrzymał aż trzy nagrody, w tym: Złote Lwy za najlepszy film, nagrodę dziennikarzy akredytowanych przy festiwalu oraz zdobył największe uznanie wśród publiczności, która przyznała mu nagrodę Złotego Klakiera.

 • Małgorzata Kożuchowska apeluje o wpłaty na konto. Dla dzieci Agnieszki Kotlarskiej!

  Śmierć znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotlarskiej (†43) wstrząsnęła całym środowiskiem aktorskim, a w szczególności Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka poczuła, że jej powinnością jest zrobić wszystko, by pomóc dzieciom zmarłej przyjaciółki.

 • ...szczęście obyło się bez paparazzich na oddziale! Synek pary otrzymał imię Ksawery. Natalia Lesz (33 l.) także po raz pierwszy została mamą! Na początku listopada przyszła na świat jej córeczka Alicja(...) chwaliła się zdjęciami swojego brzuszka na Instagramie. Po urodzeniu małego Tymka na blogu wyżaliła się, że miała problemy z laktacją. O swojej trzeciej ciąży Monika Mrozowska (33 l.) opowiedziała...

 • "M jak miłość": Skalski oświadczy się Izie!

  Wkrótce Artur (Tomasz Ciachorowski) poprosi Izę (Adriana Kalska) o rękę, a dziewczyna przyjmie jego oświadczyny, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska).

 • "M jak miłość“: Potajemny układ Izy i matki Marcina

  Niebawem Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) poprosi Izę (Adriana Kalska), by pozwoliła jej widywać się czasami z Mają (Anna Wierzchoń), która okazała się córką Marcina (Mikołaj Roznerski) i jej wnuczką.

 • "M jak miłość": Awantura wokół Mai!

  Wkrótce Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska) dowie się, że Maja (Anna Wierzchoń) jest jej wnuczką. A Artur (Tomasz Ciachorowski) zacznie ją szantażować, by nie wyznała prawdy Marcinowi (Mikołaj Roznerski)!

 • „M jak miłość”: Artur wypowie wojnę... matce Marcina!

  Artur (Tomasz Ciachorowski) wpadnie w szał, gdy pewnego dnia wróci do domu i zastanie w nim... Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Od razu domyśli się, że Iza (Adriana Kalska) powiedziała Chodakowskiej, że malutka Majka(Ania Wierzchoń) to jej wnuczka!