• Informacje na temat:

  małgorzata m sprzedała dziecko

Artykuły na temat: małgorzata m sprzedała dziecko
 • Małgorzata Niemirska gotowa na nową miłość

  Małgorzata Niemirska (70 l.) wierzy, że spotka kogoś, z kim będzie mogła spędzić jesień życia.

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • Małgorzata Foremniak w końcu się przyznała! Tak źle dawno nie było.

  Małgorzata Foremniak (52 l.) jest atrakcyjną i utalentowaną kobietą. Wydawać by się mogło, że niczego w jej życiu nie brakuje. Jak się jednak okazuje, aktorce bardzo doskwiera samotność. Podobno gwiazda marzy, by na jej drodze stanął mężczyzna, którego będzie mogła obdarzyć gorącym uczuciem.

 • Martyna Kliszewska i Jakub Przebindowski: Życie podwójne

  Aktorstwo jest ich miłością numer jeden, ale również malują, piszą sztuki i książki, komponują, śpiewają, rzeźbią...

 • Małgorzata Foremniak musiała podjąć ciężką decyzję! Jak sobie z tym poradzi?

  Małgorzata Foremniak (50 l.) żeby zamknąć pewien etap w swoim życiu, stanęła przed trudnym wyborem. Postanowiła sprzedać swój wiejski dom, a to będzie ją sporo kosztować!

 • Kożuchowska będzie mamą

  Małgorzata Kożuchowska chce adoptować dziecko. Aktorka wyznała "Wprost", że postara się o to, gdy wyjdzie za mąż.

 • Pamiętacie zespół De Su? Wokalistka grupy Małgorzata Pruszyńska jest rozgoryczona!

  Ich debiutancki album, skomponowany w całości przez Roberta Jansona, sprzedał się w nakładzie ponad 100 tys. egzemplarzy. Płytę promowały piosenki "Życie cudem jest", "Kruchego świata echem" i "Era wodnika". Kolejny krążek nie odniósł już takiego sukcesu - paniom udało się wylansować jedynie hit "Imago Mundi". Ich drogi zaczęły rozchodzić się pod koniec lat 90. Małgorzata Pruszyńska wprawdzie...

 • Cenzura w kinie

  W jednym z warszawskich kin trzyletnie dziecko nie zostało wpuszczone na film bez ograniczeń. Mama wybrała się z 3-letnim dzieckiem do Cinema City Sadyba na film bez ograniczeń "Rybki z ferajny" . Jak twierdzi, nie sprzedano jej biletów, gdyż pani w kasie powiedziała, że to nie ten poziom i że filmy bez ograniczeń są dla dzieci w wieku 6-7 lat.

 • Małgorzata Foremniak: Najbliżsi sprzedawali o niej informacje tabloidom!

  Małgorzata Foremniak (46 l.) straciła zaufanie do kilku osób z bliskiego otoczenia. Okazuje się, że to oni donosili na aktorkę tabloidom!

 • Blondpiękność i zarazem znakomita aktorka Małgorzata Kożuchowska (35 l.) ścięła włosy. I nie jest to bynajmniej drobna zmiana wizerunku. Długie włosy koloru blond są już tylko wspomnieniem, a serial owa Hanka ma teraz bardzo krótką fryzurę. Skąd pomysł na zmianę? Zapytaliśmy o to samą Małgorzatę Kożuchowską.

Wideo na temat: małgorzata m sprzedała dziecko
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1696.

  Do szpitala do Władka przyjeżdża Beata, która ma wyrzuty sumienia w związku z wypadkiem w Biomerze. Na miejscu cały czas czuwają: Darek i Kajtek. Niestety, znowu następuje pogorszenie stanu Cieślaka. Tymczasem Małgorzata i Natalia starają się szybko i za dobrą cenę sprzedać mieszkanie Janickiego. Inwestycją w nieruchomość jest zainteresowany Wilk. Bruno wreszcie zdobywa się na odwagę i zrywa