• Informacje na temat:

  małgorzata maria

Artykuły na temat: małgorzata maria
 • Maria Nurowska nie odpuszcza: Małgorzata Kożuchowska nie poradziła sobie z rolą

  Pisarka Maria Nurowska (73 l.) jest zaskoczona, że krytyka sztuki z Małgorzatą Kożuchowską odbiła się w mediach tak szerokim echem. Swojego zdania na temat spektaklu i samej aktorki jednak nie zmienia...

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "M jak miłość": Maria uratuje życie Starskiemu!

  Niebawem Kamil (Radosław Krzyżowski) przez przypadek przedawkuje leki i wpadnie we wstrząs. Na szczęście Maria (Małgorzata Pieńkowska) będzie na miejscu i w porę wezwie karetkę. Zadzwoni też po pomoc do Artura (Robert Moskwa)...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Małgorzata Niemen: Daleko od zgody

  Małgorzata Niemen (61 l.) zgodziła się na wykorzystanie piosenki męża, co nie oznacza, że podzieli się jego dorobkiem także z pasierbicą. Panie dalej są na wojennej ścieżce.

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "rodzinka.pl": Maria i Marek będą... parą?

  Podczas kolacji, na którą Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zaprosi wszystkich przyjaciół, Marek (Jacek Braciak) nieoczekiwanie wyzna, że rozstał się ze swoją dziewczyną. - Pogoniłem ją w diabły - powie i wzniesie toast za zdrowie... Marysi (Agata Kulesza).

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • Małgorzata Foremniak gotowa na nowy związek!

  Małgorzata Foremniak (49 l.) wreszcie jest gotowa na nowy związek? Tak sugeruje jedne z tygodników. Znajomi aktorki twierdzą, że istotnie coś się zmieniło w jej życiu. Teraz jest bardziej uśmiechnięta i pogodna.

 • Danuta Szaflarska w TR Warszawa

  Spotkanie z Danutą Szaflarską zainaugurowało cykl filmów z jej udziałem w TR Warszawa, którym uczczono 100. urodziny aktorki. W spotkaniu wzięła udział minister kultury Małgorzata Omilanowska, która złożyła artystce życzenia i wręczyła bukiet róż.

Zdjęcia na temat: małgorzata maria
 • Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: małgorzata maria
 • Maria Czubaszek spoczęła na warszawskich Powązkach!

  i przyjaciele. Maria Czubaszek została pochowana na warszawskich Powązkach Wojskowych. "Gdyby to od niej zależało, to nie byłoby żadnego pożegnania. Wolałaby, żeby pożegnało ją jakieś szczeknięcie albo merdnięcie(...), Krzysztof Materna, była minister kultury Małgorzata Omilanowska i dziennikarz Jerzy Iwaszkiewicz. "Tylko trzeba koło niej postawić kiosk z papierosami, żeby daleko nie musiała chodzić" - powiedziała aktorka

 • Małgorzata Kożuchowska w kampanii reklamowej polskiej marki odzieżowej

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Maria Okońska z "Prawa Agaty, jest niekwestionowaną ikoną stylu. Nic więc dziwnego, że po raz kolejny została zaproszona do współpracy przez jedną z topowych polskich marek. Zobaczcie efekty tej współpracy!

 • "Staniemy z Agatą po jednej stronie barykady"

  Katarzyna Olubińska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła plan "Prawa Agaty", gdzie Małgorzata Kożuchowska, czyli serialowa Maria Okońska, opowiedziała jej o nowościach z czwartego już sezonu serialu. - Staniemy z Agatą po jednej stronie barykady - przyznała aktorka. / źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Dyskusje na temat: małgorzata maria