• Informacje na temat:

  małgorzata markiewicz aktorka

Artykuły na temat: małgorzata markiewicz aktorka
 • Została mamą! Ma syna...

  Anita Sokołowska, czyli Zuza Markiewicz z "Przyjaciółek" i doktor Milena Starska z "Na dobre i na złe", została mamą! Kilka dni temu urodziła ślicznego i zdrowego chłopca...

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

 • Krystyna Janda pogrążona w smutku!

  Krystyna Janda (64 l.) zawsze mogła na nią liczyć. Była przy niej w najtrudniejszych momentach życia. Dziś aktorka opłakuje jej stratę.

 • Baby boom na planie "Przyjaciółek"

  Wieść o tym, że Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", spodziewa się dziecka, wywołała ogromne zamieszanie na planie serialu. Aktorka jest bowiem trzecią z czterech głównych gwiazd "Przyjaciółek", która poinformowała producentów, że w najbliższych miesiącach zostanie mamą!

 • Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska potwierdziła, że ona i jej partner, wokalista zespołu Audiofeels - Patryk Ignaczak - spodziewają się dziecka! Pod koniec września aktorka i dziennikarka wystąpiła(...). Wcześniej aktorka pojawiła się na otwarciu sklepu z ubrankami dziecięcymi. Wendzikowska zdradziła wówczas, że jej wzrok szczególnie przyciągnęła maleńka różowa sukienka... Jednak dziennikarce Agnieszce...

 • "Złote Kaczki": Koniec głosowania

  Zakończyło się zbieranie głosów w plebiscycie "Złote Kaczki 2004". W tym roku laureatów wybierali czytelnicy "Filmu", słuchacze Radia RMF FM i internauci-użytkownicy portalu INTERIA.PL. Do kogo powędrują "Złote Kaczki", dowiemy się 1 marca. Laureaci odbiorą statuetki już po raz 48., a uroczystość odbędzie się w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

 • Do nich w 2013 roku przyleciał bocian...

  ..., czyli Zuzy Markiewicz z "Przyjaciółek", i reżysera Bartosza Frąckowiaka, również przyszedł na świat w sierpniu. Aktorka ostatnie tygodnie przed porodem spędziła w domu, z dala od blasku fleszy(...) świecie powitał ją tata, który asystował przy porodzie i osobiście przeciął pępowinę. Małgorzata Socha niemal do ostatniej chwili przed rozwiązaniem pracowała i aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo" lepiej od "X Factor" i "The Voice"

  Muzyczne talent shows porozstawiał po kątach nowy program Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", który obejrzało prawie 3 mln widzów.

 • Tłum gwiazd na Gali Telekamer "Tele Tygodnia"

  Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Wśród gości "Tele Tygodnia" było jednak sporo takich, o których nie można po prostu nie wspomnieć - pięć nominowanych w kategorii Aktorka Roku pań: Małgorzata(...) - Agnieszka Więdłocha i Karolina Gorczyca, czyli Lena Sajkowska-Markiewicz i Wiktoria Rudnicka, a "Na Wspólnej" - laureata nagrody w kategorii Serial Codzienny Roku - Anna Korcz, Marta Wierzbicka...

 • Rubik ma nowych solistów!

  Po głośnym rozstaniu z agencją DUO, Piotr Rubik zdecydował się występować z oratoriami swojego autorstwa w towarzystwie nowych solistów, znanych głównie z programu "Szansa na sukces".