• Informacje na temat:

  małgorzata markiewicz szansa na sukces

Artykuły na temat: małgorzata markiewicz szansa na sukces
 • Serialowy przewodnik

  ...w towarzystwie... Jerzego Dudka. odc. 1635 Przygnębiona Małgorzata decyduje się opowiedzieć córce, jak naprawdę wygląda jej "związek" z Tolkiem. Siostry Zwoleńskie zastanawiają się, jak zapobiec(...) wypadek, samobójstwo, a może doszło do zbrodni. Stara się też ustalić tożsamość ofiary. Druga szansa odc.8 Monika podejrzewa, że ktoś włamał się nocą do jej mieszkania. Po spotkaniu służbowym, które...

 • Śpiewała u Rubika, teraz szykuje solowy projekt

  Laureatka "Szansy na sukces", była solistka w zespole Piotra Rubika Małgorzata Markiewicz jeszcze w tym roku ma zadebiutować solową płytą.

 • Polskie hity na wiosnę 2013

  ...odbiera im to, co kochają, czyli władzę, pieniądze i prestiż. Ukarać winnych! Historia toczy się w środowisku ludzi sukcesu, będących na najwyższym zawodowym i finansowym poziomie. Każdy kolejny(...) się w plener, na lodowisko, boisko do koszykówki czy rower! O ich kondycję fizyczną zadbają znani i wciąż podziwiani polscy sportowcy. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak...

 • Gwiazdy "Szansy na sukces"

  Niedawno odbyło się nagranie specjalnego wydania programu poświęconego laureatom "Szansy na sukces", którzy pierwsze kroki stawiali w Szansie, a dziś są gwiazdami na polskim rynku muzycznym.

 • Rubik ma nowych solistów!

  Po głośnym rozstaniu z agencją DUO, Piotr Rubik zdecydował się występować z oratoriami swojego autorstwa w towarzystwie nowych solistów, znanych głównie z programu "Szansa na sukces".

 • "Must Be The Music 6": Kim jest Shata QS?

  Po raz pierwszy "Must Be The Music" wygrała kobieta (a właściwie zespół, którego twarzą i liderką jest wokalistka). Kto stoi za projektem Shata QS?

 • Superjedynki: Przeboje roku

  Głosowanie w tegorocznej edycji "Superjedynek" już trwa. Przyjrzyjmy się dokładniej nominowanym. Dziś kategoria "Przebój roku".

 • Jest następca Rubika!

  Po głośnym rozstaniu Piotra Rubika z agencją Duo, producentem popularnych oratoriów, doszło do sytuacji, że z tym samym materiałem koncertują dwie konkurencyjne ekipy. Zbigniew Książek, tekściarz i pomysłodawca oratoryjnego tryptyku, wraz z zespołem solistów będzie obecnie współpracował z nowym kompozytorem.

 • Jakie płyty kupowaliśmy w 2006 r.?

  W podsumowaniu sprzedaży wszystkich płyt w Polsce w 2006 roku, całe podium należy wyłącznie Piotra Rubika. Okazało się, że w ub. roku sklepy najchętniej zamawiały albumy z polską muzyką, a w Top 10 pojawiła się tylko jedna płyta zagraniczna i jedna składanka.

 • Polska 2006: Rubikomania

  Nadszedł czas na podsumowanie sprzedaży płyt w Polsce w roku 2006. Mimo kryzysu, polski rynek doczekał się jednak nowej megagwiazdy sprzedającej ogromne ilości płyt, a mianowicie Piotra Rubika.

Wideo na temat: małgorzata markiewicz szansa na sukces
 • Druga szansa

  Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu ,,Gra o tron'') jest detektywem i ma poukładane życie - dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna (Maria Bonnevie - "Księga Diny'') i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie'') zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie...

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.