• Informacje na temat:

  małgorzata mielcarz

Artykuły na temat: małgorzata mielcarz
 • To ona oczaruje Karola!

  Magda Mielcarz, czyli serialowa Julia Sławińska z "BrzydUli", w filmie "Och, Karol 2" jako Beata Dolniak sprawi, że tytułowy bohater Karol Górski (Piotr Adamczyk) bez reszty straci dla niej głowę.

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Nagrodzona za... śmierć Hanki Mostowiak!

  Małgorzata Kożuchowska odebrała w czwartek nagrodę Top Ten 2012. Wyróżniono ją za... śmierć Hanki Mostowiak z "M jak miłość". Jury plebiscytu uznało, że odejście Małgosi z serialu, w którym grała przez kilkanaście lat, było najważniejszym wydarzeniem roku w show-biznesie!

 • Twórcy "Quo Vadis" już w Warszawie

  Zakończono zagraniczny etap realizacji filmu "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza. Od 8 maja do 18 czerwca - w Tunezji i we Francji nakręcono prawie 30 procent materiału. 27 czerwca, na stadionie "Warszawianki", rozpocznie się polski etap produkcji - postawiono tam rzymski amfiteatr, gdzie Ursus (Rafał Kubacki) pokona byka, by ocalić Ligię (Magda Mielcarz).

 • Pierwsza sprawa

  Ada trafia na staż do jednego z najlepszych zespołów wydziału kryminalnego kierowanego przez inspektor Paulinę Barską (Małgorzata Kożuchowska). Młoda bohaterka...

 • Kożuchowska policjantką!

  Już niedługo Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy w zupełnie nowym wcieleniu. Aktorka zagra policjantkę w nowym serialu TVP "Nowa".

 • "Chcę pokazać się z nowej strony"

  Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że pomimo sukcesu warto wyznaczać sobie kolejne cele i do nich dążyć. W wywiadzie dla światseriali.pl aktorka opowiada o swoich pragnieniach, ambicjach oraz bohaterkach, w które wciela się na ekranie.

 • Kożuchowska i Bosak spodobali się

  "Nowa" - serial kryminalny, w którym grają m.in. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Bosak spodobał się widzom telewizyjnej Dwójki - ponad dwa miliony oglądało każdy odcinek. Czy jednak zaciekawienie odbiorców nową produkcją zamieni się w wierną widownię, pokażą zapewne najbliższe tygodnie.

 • Kożuchowska i Bosak przyciągają widzów

  ..."Nowa" - serial kryminalny, w którym grają m.in. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Bosak spodobał się widzom telewizyjnej Dwójki - ponad dwa miliony oglądało każdy odcinek. Czy jednak zaciekawienie odbiorców nową produkcją zamieni się w wierną widownię, pokażą zapewne najbliższe tygodnie.

 • Twój ulubiony bohater "Nowej"

  Za nami już 10 odcinków serialu "Nowa" . Kto jest Waszym ulubionym bohaterem? Komisarz Maciek Wolski, inspektor Paulina Barska, a może aspirant Ada Mielcarz?

Zdjęcia na temat: małgorzata mielcarz
Wideo na temat: małgorzata mielcarz
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....