• Informacje na temat:

  małgorzata niemen-

Artykuły na temat: małgorzata niemen-
 • Małgorzata Niemen: Daleko od zgody

  Małgorzata Niemen (61 l.) zgodziła się na wykorzystanie piosenki męża, co nie oznacza, że podzieli się jego dorobkiem także z pasierbicą. Panie dalej są na wojennej ścieżce.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Małgorzata Niemen nieugięta. Kolejny raz powiedziała "nie"!

  Małgorzata Niemen (60 l.) odrzuciła kolejny pomysł upamiętnienia jej zmarłego męża Czesława Niemena (†64).

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Bogumiła Wander i Czesław Niemen: Co tak naprawdę ich łączyło?

  ...l.).  Małgorzata Niemen po ślubie bardzo pilnowała, aby w pobliżu męża nie było żadnej pięknej kobiety. Dziś wszystkie trzy stoją na straży pamięci o tym wielkim muzyku. Bogumiła Wander wyszła za(...) występował pod pseudonimem Niemen, który przyjął od rzeki płynącej w pobliżu jego miejsca urodzenia. "Wtedy zaczęłam się w nim podkochiwać. Początkowo nie zwracał na mnie uwagi…" – zwierza się...

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • Czesław Niemen: Jego najstarsza córka przerywa milczenie! Będzie skandal?

  ...stwierdziła, że ani ona ani jej matka, Małgorzata Niemen, nie zamierzają tego komentować...(...)Gdy w 2004 roku zmarł Czesław Niemen, wdowę po nim, Małgorzatę Niemen (61 l.) i jej dwie córki: Natalię (39 l.) i Eleonorę (35 l.), wspierała w trudnych chwilach latorośl artysty z pierwszego...

 • Natalia Niemen na Białorusi: "Tatuś zbyt wiele nie mówił"

  Córka Czesława Niemena, Natalia, wystąpiła w niedzielę (8 grudnia) z koncertem w Grodnie na zachodzie Białorusi. Następnego dnia wraz ze swoją matką Małgorzatą Niemen odwiedziła Stare Wasiliszki, gdzie urodził się słynny piosenkarz i kompozytor.

 • Małgorzata Niemen zamiast 50 tysięcy dostała... 156 złotych!

  Małgorzata Niemen (59 l.) nie jest chyba zadowolona z wyroku sądu w kolejnym procesie, który wytoczyła. Co prawda wygrała, ale w przypadku kwestii finansowych trudno mówić o sukcesie...

 • Żona Niemena w INTERIA.PL

  W poniedziałek, 23 czerwca, o godzinie 14., Małgorzata Niemen, żona zmarłego w 2004 roku artysty, będzie gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV . Pół godziny później odbędzie się czat.

Zdjęcia na temat: małgorzata niemen-