• Informacje na temat:

  małgorzata ostałowska

Artykuły na temat: małgorzata ostałowska
 • Dominika Ostałowska nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

  Jesienią widzowie Polsatu będą śledzić zmagania uczestników drugiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dominika Ostałowska, gwiazda serialu "M jak miłość", nie należy do grona zwolenników tego rodzaju telewizyjnych show.

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Dominika Ostałowska wściekła na Foremniak! "To cios"

  W show-biznesie nie ma miejsca na sentymenty. O ciekawe propozycje zawodowe toczy się ostra rywalizacja, a producenci telewizyjni stawiają tylko na największe gwiazdy. Gdy Małgorzata Foremniak (47(...) samego mężczyzny... Reżyser, któremu trudno się oprzeć Na celowniku paparazzich i plotkarskich mediów Małgorzata Foremniak znalazła się w 2005 r., po zajęciu II miejsca w "Tańcu z Gwiazdami", za...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska wraca do serialu!

  Kiedy Andrzej (Krystian Wieczorek) wpadł w tarapaty przez fałszywe oskarżenia o molestowanie, z odsieczą przybędzie ona, była żona Budzyńskiego - Marta (Dominika Ostałowska).

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • Małgorzata Kożuchowska pomoże Robertowi Gonerze odbić się od dna?

  Przypadek sprawił, że spotkali się po latach na festiwalu we Wrocławiu. Czy dzięki temu Małgorzata pomoże (45 l.) Robertowi Gonerze (47 l.) stanąć na nogi?

 • Ostałowska utrzymuje męża

  Dominika Ostałowska nie trafiła najlepiej. Popularna aktorka musi się nieźle natrudzić aby utrzymać swoją rodzinę. A wszystko przez to, że jej mąż, również aktor, rzadko pracuje.

 • Dominika Ostałowska odchodzi z "M jak miłość? Burza po słowach aktorki!

  Ostałowska w popularnym tasiemcu TVP gra od siedemnastu lat i cieszy się sporą sympatią widzów. Gdy więc w mediach pojawiły się informacje, że scenarzyści planują jej wątek zakończyć i graną przez(...) wstawili się za Ostałowską u produkcji. "Innym też radzi, by apelowali u osób decyzyjnych o powrót na ekran Marty Mostowiak" - dodaje źródło gazety. Ciekawostką jest fakt, że Ostałowska w serialu...

 • Ostałowska odejdzie z "M jak miłość"?

  Dominika Ostałowska, czyli Marta Mostowiak z serial u "M jak miłość", być może zniknie z obsady popularnej produkcji. Powód? Aktorka wystąpi w konkurencyjnej serii "Regina".

Zdjęcia na temat: małgorzata ostałowska
Wideo na temat: małgorzata ostałowska
 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: małgorzata ostałowska