• Informacje na temat:

  małgorzata ostrowska nowe piosenki

Artykuły na temat: małgorzata ostrowska nowe piosenki
 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Młodość? Nie chciałabym drugi raz tego przeżywać

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (53 l.) nie żałuje ról, które ją ominęły, kiedy rodziła kolejne dzieci. Jest kobietą spełnioną, żoną i mamą wspaniałej piątki. Dom w podwarszawskim Zalesiu jest jej królestwem.

 • O czym myśli Małgorzata Ostrowska?

  Była wokalistka zespołu Lombard, Małgorzata Ostrowska, chce wydać kolejną solową płytę. Na razie nieznana jest data rozpoczęcia nagrań. Wokalistka zapewnia, że przygotuje dla fanów bardzo ciekawe kompozycje.

 • Małgorzata Kożuchowska i Paweł Królikowski: Połączyła ich ważna sprawa

  Znają się od lat i bardzo lubią. Wiele ich łączy. Teraz ponownie zjednoczyli siły i podjęli nowe wyzwanie. Mają wsparcie przyjaciela, księdza Chrzanowskiego.

 • Małgorzata Ostrowska tańczy na niebie

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Po niebieskim niebie", który zapowiada szykowaną na wrzesień nową płytę Małgorzaty Ostrowskiej.

 • Małgorzata Ostrowska o seksie

  ...52-letnia piosenkarka jest oburzona, że jedna ze stacji radiowych nie zgodziła się grać jej nowej piosenki ze względu na pikantny tekst. "Z pewnością nie czuję się stara, by pisać takie teksty" - mówi Ostrowska .

 • Ostrowska jak Madonna

  Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać powrotny klip Małgorzaty Ostrowskiej, słynnej wokalistki zespołu Lombard, "Słowa, jak węże do ucha" .

 • Ostrowska pogodziła się z Kwietniewską

  ...i Banda, ale ich popularność nie mogła dorównać popularności Lombardu. Taka sytuacja trwała, z przerwami, do lat 90-tych. Wtedy z Lombardu odeszła Małgorzata Ostrowska. - W lecie 1999 roku, w czasie(...). Dlaczego? Wraz z Ostrowską z Lombardu odszedł menadżer zespołu, Piotr Niewiarowski, a Małgorzata Ostrowska na koncertach, oprócz swoich własnych utworów, wykonywała także utwory Lombardu. Każda...

 • Wraca "Tylko nas dwoje"

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie po dwutygodniowej przerwie znów zaśpiewają gwiazdy "Tylko nas dwoje". W programie usłyszymy piosenki, które powstały w ważnych momentach najnowszej historii Polski.

 • Dziewczyna z reklamy zagra główną rolę w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. Lada moment Basię oglądać będzie można na żywo w spektaklach na dwóch warszawskich scenach - w Teatrze Kamienica i Teatrze 6. Piętro. Aktorka jest jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!

 • Jak ONI zaśpiewali!

  W Polsacie ruszył nowy muzyczny show "Jak ONI śpiewają". Powitał widzów gorącymi, latynoskimi rytmami i gwiazdami najpopularniejszych seriali . Waldek Złotopolski zaśpiewał Ricky'ego Martina, a Halinka Kiepska próbowała sił w repertuarze Jennifer Lopez..

Wideo na temat: małgorzata ostrowska nowe piosenki
 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...