• Informacje na temat:

  małgorzata ostrowska piosenki

Artykuły na temat: małgorzata ostrowska piosenki
 • Małgorzata Ostrowska: Jestem rzemieślnikiem bez zawodu

  Małgorzata Ostrowska (61 l.) zdobyła popularność jako wokalistka zespołu Lombard. Od wielu lat robi karierę solową. W najnowszym wywiadzie zdradziła, czym zajmowałaby się, gdyby nie mogła śpiewać.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Młodość? Nie chciałabym drugi raz tego przeżywać

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska (53 l.) nie żałuje ról, które ją ominęły, kiedy rodziła kolejne dzieci. Jest kobietą spełnioną, żoną i mamą wspaniałej piątki. Dom w podwarszawskim Zalesiu jest jej królestwem.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Małgorzata Ostrowska o konflikcie Górniak z Donatanem: Ten incydent został zaaranżowany

  Nie cichną echa konfliktu Edyty Górniak (45 l.) z Donatanem (34 l.) na festiwalu piosenki w Opolu. Artystka spoliczkowała producenta i zerwała ich półtoraroczną współpracę, bo w obecności fotoreporterów dotknął on jej pośladka. Z gwiazdą solidaryzuje się wiele znanych pań, niektóre twierdzą jednak, że incydent został zaaranżowany.

 • O czym myśli Małgorzata Ostrowska?

  Była wokalistka zespołu Lombard, Małgorzata Ostrowska, chce wydać kolejną solową płytę. Na razie nieznana jest data rozpoczęcia nagrań. Wokalistka zapewnia, że przygotuje dla fanów bardzo ciekawe kompozycje.

 • Małgorzata Ostrowska: Syn nie miał łatwo!

  Patrząc na nią, jak jest młodzieńcza, żywiołowa i spontaniczna, no i młoda! Naprawdę trudno uwierzyć, że w maju skończyła 60 lat! Małgorzata Ostrowska zaczęła śpiewać w wieku 11 lat. W takim razie jej staż pracy wynosi, bagatela, 49 lat. W Lombardzie zadebiutowała w 1981 roku. Jedną z najsłynniejszych piosenek "Szklaną pogodę" zaśpiewała 2 lata później. O tym 35-letnim jubileuszu przypomniała...

 • Małgorzata Ostrowska: Gdy pada deszcz

  "Gdy pada deszcz" to drugi singel promujący pierwszą solową, koncertową płytę Małgorzaty Ostrowskiej, której premiera będzie miała miejsce 5 października.

 • "Ranczo": Paweł Królikowski napisał ponad 300 piosenek!

  Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", od wielu lat pisze... piosenki. Mówi, że daje mu to mnóstwo satysfakcji, ale żałuje, że w Polsce nie ma zapotrzebowania na dobre teksty.

 • Małgorzata Ostrowska tańczy na niebie

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Po niebieskim niebie", który zapowiada szykowaną na wrzesień nową płytę Małgorzaty Ostrowskiej.