• Informacje na temat:

  małgorzata pieczyńska rezydencja

Artykuły na temat: małgorzata pieczyńska rezydencja
 • ..."Rezydencja". W 1986 roku otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, a w 1996 roku nagrodę Róża poznańskiego Radia Merkury. W 2008 roku wzięła udział w II edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", wraz ze...

 • Dobra obsada to połowa sukcesu

  Małgorzata Pieczyńska jest ostatnio bardzo zapracowana. Rola Anieli w "Szpilkach na Giewoncie" oraz liczne kreacje w innych serialach i filmach wymagają ciągłego życia na walizkach.

 • Będzie pięknie, zakopiańsko i góralsko...

  Małgorzata Pieczyńska jest ostatnio bardzo zapracowana. Rola Anieli w "Szpilkach na Giewoncie" oraz liczne kreacje w innych serialach i filmach wymagają ciągłego życia na walizkach.

 • Poznajmy bohaterów "Rezydencji"

  Świat wielkich pieniędzy i luksusu bywa wciągający. Gdy jednak zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, zobaczymy że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Już w środę, 7 września, w telewizyjnej Jedynce obejrzymy pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja" , reklamowanego jako polska "Dynastia".

 • Mężczyzny nie można zmienić, tylko zamienić

  Małgorzata Pieczyńska przekuwa marzenia w czyn, bo ma w sobie niespożytą energię i olbrzymią radość życia. Matka, żona i aktorka. "I pikno taka".

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  Odnaleziona po latach córka, zakazana miłość, rozpacz, bunt, wielkie nadzieje, szaleńcza miłość i wyniszczająca nienawiść. 7 września telewizyjna Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy rodziny Podhoreckich. Produkcja reklamowana jest jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii".

 • Podhoreckim się nie odmawia

  Grażyna Szapołowska, Małgorzata Pieczyńska, Anna Cieślak, Weronika Książkiewicz, Daria Widawska, Jan Wieczorkowski, Sambor Czarnota (notabene najgoręcej oklaskiwany podczas prezentacji aktorów). Ale(...)W błędzie jest ten, kto myśli, że "Rezydencja" to polska wersja "Dynastii". Ten serial powstaje na podstawie całkowicie nowego pomysłu, nad którym pracował zespół scenarzystów pod wodzą Radka Figury...

 • Figura w polskiej "Dynastii"

  Telewizja Polska przygotowuje się do nowego serialu - "Rezydencja". W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Katarzyna Figura oraz Jan Wieczorkowski.

 • Polska "Dynastia"

  ..."Rezydencja" to historia bardzo bogatej rodziny, w której nagle, oprócz pieniędzy i wpływów, zaczynają liczyć się uczucia i emocje. Wszystko za sprawą zwyczajnej młodej kobiety, która trafia do imperium zarządzanego przez jej ojca. W rolach głównych zobaczymy Jana Wieczorkowskiego oraz Annę Cieślak ("Dlaczego nie", "Śluby panieńskie"). U ich boku pojawią się także: Małgorzata Pieczyńska...

 • Jednak nie zagra Alexis?

  Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do "Rezydencji", czyli polskiej wersji "Dynastii". I choć znamy już nazwiska większości odtwarzających główne role aktorów, wciąż nie wiadomo kto wcieli się w postać polskiej odpowiedniczki demonicznej Alexis.

Zdjęcia na temat: małgorzata pieczyńska rezydencja