• Informacje na temat:

  małgorzata pieczyńska z mężem

Artykuły na temat: małgorzata pieczyńska z mężem
 • Małgorzata Pieczyńska martwi się o syna! Otarł się o śmierć…

  Małgorzata Pieczyńska (58 l.) ma jednego syna, Viktora, którego kocha nad życie. Los chciał, że jej jedynak wyemigrował naprawdę daleko, a ona odchodzi od zmysłów. Już raz było o krok od tragedii.

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Małgorzata Pieczyńska: Przeszła długą drogę zanim spotkała miłość swojego życia

  ..."O szczęściu można mówić, kiedy spotkamy osobę, z którą możemy budować związek oparty na zaufaniu i przyjaźni" - mówi "Dobremu Tygodniowi" Małgorzata Pieczyńska (57 l.), z domu Maciejewska. Podkreśla, że jej się udało, ale przeszła długą drogę, bo do miłości trzeba dorosnąć. Z pierwszym mężem rozstała się w dość niemiłych okolicznościach...

 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Po wakacjach zobaczymy, jak Aleksandra i Marcin z "M jak miłość" radzą sobie z bolesną przeszłością. Rozmowa o serialu to dla aktorów okazja do wspomnień z dzieciństwa i opowieści o własnych synach.

 • Małgorzata Pieczyńska za swój największym sukces pedagogiczny uważa to, że wychowała syna na wolnego człowieka, który w dorosłym życiu zdecydował się pomagać innym. "Inni może wspinają się po szczeblach kariery, zaciągają kredyty na nowe domy, samochody, meble. Ale Victora nie kręci zarabianie pieniędzy na skórzaną sofę. Jest wolny!" - mówi aktorka.

 • Liszowska: Stawia na karierę w Szwecji?

  Ostatnio nie ma dla niej ról w Polsce. Śpiewa, ale na małych imprezach. Czy warto płacić za to rozstaniem z mężem? Może w Szwecji zrobi karierę i stworzy rodzinę?

 • Pieczyńska: Święta przestały mnie tak obchodzić!

  Małgorzata Pieczyńska (57 l.) traktuje Boże Narodzenie jako okazję do odpoczynku. Od kilku lat wraz z mężem okres świąteczny spędza na zagranicznym wyjeździe. Gwiazda twierdzi, że straciła zapał do organizowania wystawnej wigilii, od kiedy jej syn postanowił spędzać całą zimę w Ameryce Południowej.

 • Małgorzata Pieczyńska szczęśliwa, że wyjechała z Polski! "Syn nie ma kredytów, jest wolny"

  ...​Małgorzata Pieczyńska (56 l.) z miłości przeniosła się do Szwecji i tak od 30 lat żyje na dwa domy. Uważa, że więzi w rodzinie buduje się dzięki wspólnym przeżyciom a nie przez dawanie drogich prezentów.

 • Liszowska poświęci karierę dla męża?

  ...pani Joanna, była przed laty Małgorzata Pieczyńska (50 l.). Zjawiskowa piękność, utalentowana aktorka. Wróżono jej wielką karierę filmową. Ale pod koniec lat 80., gdy była u szczytu sławy, zamieszkała(...) zakłóci jej małżeńskiej idylli. - W spokoju cieszy się swoim szczęściem. I na razie chce żyć teraźniejszością. Rozmowy z mężem o swojej pracy w Polsce odkłada na później. Kariera zeszła dla niej na...

 • Dla kariery zostawiła męża

  Aktorka Małgorzata Pieczyńska (48 l.) na co dzień mieszkająca w Szwecji postanowiła na czas trwania programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" opuścić Sztokholm, męża Gabriela i siedemnastoletniego syna Victora. Przeprowadziła się do Warszawy, by móc swobodnie trenować. "Mieszkam teraz trochę w Polsce, trochę w Szwecji. Jestem jakby w rozkroku przez Bałtyk" - mówi gazecie "Fakt". Aktorka na udział...

Zdjęcia na temat: małgorzata pieczyńska z mężem
Wideo na temat: małgorzata pieczyńska z mężem
 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: małgorzata pieczyńska z mężem