• Informacje na temat:

  małgorzata pieńkowska andrzej ners

Artykuły na temat: małgorzata pieńkowska andrzej ners
 • Małgorzata Pieńkowska: Wytrwała i ma rozwodnika!

  Gwiazda "M jak Miłość" od dziesięciu lat związana jest z Andrzejem Nersem (60 l.), prezesem jednej z warszawskich spółek miejskich. Mimo to Małgorzata Pieńkowska (51 l.) długo nie afiszowała się z uczuciem do niego, raczej je ukrywała. Powodem była... żona ukochanego, Agnieszka Gołas, córka słynnego aktora Wiesława Gołasa. Tygodnikowie "Twoje Imperium" udało się dowiedzieć, że Andrzej Ners jest...

 • Małgorzata Pieńkowska: to będą dla niej szczególne święta

  W tym roku przy pachnącej choince i suto zastawionym stole Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ugości nie tylko liczną rodzinę i córkę, ale też swojego ukochanego.

 • Skąd ten blask w jej oczach?

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska z "M jak miłość", kiedyś uważała, że musi poświęcać się dla innych. Teraz - że dojrzała kobieta ma prawo walczyć też o siebie.

 • Koniec sielanki

  ...sobie. I nie każdy musi mnie akceptować. Pozwalam sobie nawet na wrogów" - deklaruje aktorka. Te przeżycia umocniły ją na tyle, by ponad rok temu, kiedy na jej drodze stanął Andrzej Ners, dyrektor(...)Musiała przejść prawdziwe piekło, by uśmiechnęło się do niej szczęście. Teraz, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym aktorki nadszedł czas na miłość i spokój. Kiedy kilka lat temu Małgorzata...

 • Koniec sielanki w "M jak miłość"

  Już wkrótce grana przez Małgorzatę Pieńkowską Maria Zduńska z "M jak miłość" urodzi dziecko. Nie obędzie się jednak bez komplikacji. Jej rodzinie ponownie zagrozi szaleniec.