• Informacje na temat:

  małgorzata pieńkowska inka

Artykuły na temat: małgorzata pieńkowska inka
 • Małgorzata Pieńkowska dumna. Córka Inka Sobala dostała rolę w "M jak miłość"

  Znana m.in. z reklamy leków uspokajających Małgorzata Pieńkowska (52 l.) jest spokojna o przyszłość córki. Jej latorośl dostała właśnie dużą rolę w "M jak miłość".

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Małgorzata Pieńkowska boi się o córkę

  Znana z reklamy leków uspokajających Małgorzata Pieńkowska (52 l.) boi się o swoją córką Inę Sobalę (26 l.), która rozpoczyna pracę na planie serialu "M jak miłość". Aktorka musi podjąć także ważną życiową decyzję.

 • Gwiazda "M jak miłość" wdzięczna chorobie

  Choroba to nieszczęście. Ale Małgorzata Pieńkowska dzięki niej stała się lepszym człowiekiem. Jest wdzięczna losowi za tę przemianę.

 • Małgorzata Pieńkowska zmieniła plany. Nie sprzedaje!

  Małgorzata Pieńkowska (51 l.) nosiła się z zamiarem sprzedaży urokliwego domu na Saskiej Kępie. Zmieniła jednak zdanie i postawiła na remont.

 • Małgorzata Pieńkowska wkrótce weźmie ślub?!

  Dziesięć lat po rozpadzie pierwszego małżeństwa Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ma szansę znów stanąć na ślubnym kobiercu. Czy zdecyduje się na ten krok?

 • Małgorzata Pieńkowska wreszcie spokojnie buduje przyszłość u boku ukochanego!

  ...zapewniał Małgorzatę, że w swoim życiu zrobi porządek, lecz kończyło się na obietnicach.  Zmęczona niepewnością jutra aktorka dwa razy była bliska zakończenia tej relacji. Jednak córka, Inka (24

 • Małgorzata Pieńkowska i Radosław Krzyżowski: Odkryli, jak wiele ich łączy

  .... Małgorzata i Radosław odkryli, że wiele ich łączy. Oboje mają dystans do świata, nie lubią błyszczeć na ściankach. Cenią spokój i domowe życie. Aktor jeszcze w czasie studiów związał się ze swoją żoną Dominiką. W 1999 roku wzięli ślub. Jest bardzo dumny ze swojej córki Kai, choć musi teraz borykać się z buntem nastolatki. Pieńkowska pociesza kolegę, że ten czas minie, a w dorosłym dziecku...

 • Małgorzata Pieńkowska: to będą dla niej szczególne święta

  W tym roku przy pachnącej choince i suto zastawionym stole Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ugości nie tylko liczną rodzinę i córkę, ale też swojego ukochanego.

 • Małgorzata Pieńkowska świętuje sukces córki!

  Wydawało się, że Inka Sobala (23 l.), córka Małgorzaty Pieńkowskiej (49 l.) i dziennikarza Jacka Sobali, już dawno wybrała drogę życiową. Cztery lata temu zdała maturę i wybrała studia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. A jednak nieoczekiwanie zmieniła zdanie co do swojej przyszłości.