• Informacje na temat:

  małgorzata pieńkowska partner

Artykuły na temat: małgorzata pieńkowska partner
 • Małgorzata Pieńkowska odmówiła wzięcia ślubu?

  Jej niedawna zawodowa wizyta w Paryżu mogła zostać połączona z dyskretnym zalegalizowaniem związku z ukochanym. Jednak Małgorzata Pieńkowska (51 l.) nie zdecydowała się na ten krok.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Małgorzata Pieńkowska wkrótce weźmie ślub?!

  Dziesięć lat po rozpadzie pierwszego małżeństwa Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ma szansę znów stanąć na ślubnym kobiercu. Czy zdecyduje się na ten krok?

 • Telekamery 2003: Nominacje

  20 stycznia poznamy zwycięzców szóstej edycji "Telekamer", corocznego plebiscytu organizowanego przez tygodnik "TeleTydzień", w którym nagradzane są największe gwiazdy telewizyjne. W tym nagrody zostaną przyznane w ośmiu kategoriach.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska i Anna Cieślak w finale „Tańca z gwiazdami"?

  Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z „M jak miłość”, i Anna Cieślak, czyli Joanna Budzyńska z „Na Wspólnej”, już wkrótce zaczną rywalizować ze sobą o miano najlepiej tańczącej gwiazdy 4. edycji show „Dancing With the Stars”.

 • Małgorzata Pieńkowska: Co ze ślubem?

  Od pewnego czasu, gdy nie była związana na stałe z żadnym teatrem, żyła w wolniejszym tempie. Ale nie był to powód do radości. Małgorzata Pieńkowska (51 l.) najbardziej szczęśliwa czuje się, gdy gra(...). Marzenie artystki po latach wreszcie się spełniło. Małgorzata niedawno związała się etatowo z łódzkim Teatrem Nowym, w którym występuje już w monodramie "Zofia". Tak ważne zmiany w życiu zawodowym...

 • Małgorzata Pieńkowska przerwała milczenie na temat swojego związku

  Od ponad 10 lat przy jej boku stoi Andrzej (63 l.). Aktorka kwitnie, jest uśmiechnięta i rozpromieniona. A jednak do tej pory unikała rozmów o swoim partnerze. - Boję się mówić o związku. Pamiętam, kiedyś opowiadałam ciepło o byłym mężu, a cztery lata później już nas nie było. Boję się zapeszyć - tłumaczy Małgorzata Pieńkowska (53 l.) w miesięczniku "Świat Kobiety". Życie jej nie oszczędzało...

 • Małgorzata Pieńkowska wreszcie spokojnie buduje przyszłość u boku ukochanego!

  Miesiąc temu świętowała urodziny. To czas, gdy robi się pierwsze życiowe bilanse, zaczyna myśleć o wnukach. Ale ten obrazek nie pasuje do Małgorzaty Pieńkowskiej (51 l.). Aktorka sprawia wrażenie, że życie dopiera się dla niej zaczyna. A wszystko to zasługa kochającego partnera, Andrzeja (60 l.).

 • Małgorzata Pieńkowska i Radosław Krzyżowski: Odkryli, jak wiele ich łączy

  ..."Dobremu Tygodniowi" Radosław Krzyżowski. Również aktorka jest zachwycona nowym partnerem. - Bardzo go polubiła, podziwia za skromność, profesjonalizm i wychwala jego "starą krakowską szkołę(...). Małgorzata i Radosław odkryli, że wiele ich łączy. Oboje mają dystans do świata, nie lubią błyszczeć na ściankach. Cenią spokój i domowe życie. Aktor jeszcze w czasie studiów związał się ze swoją...

 • Tabloid donosi: Małgorzata Pieńkowska jest przemęczona treningami do "Tańca z gwiazdami"!

  Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ma spore szanse, by wygrać obecną edycję „Tańca z gwiazdami”. Chce sprostać oczekiwaniom partnera i trenera tańca, Stefano Terrazzino (36 l.). Czy jej się to uda?

Wideo na temat: małgorzata pieńkowska partner
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....