• Informacje na temat:

  małgorzata potocka młoda

Artykuły na temat: małgorzata potocka młoda
 • Małgorzata Potocka: Zygmunt Malanowicz dopiero po latach wybaczył jej, że od niego odeszła

  Leningrad, białe noce, szampan i rosyjskie ballady. W takich okolicznościach młoda aktorka zakochała się w Zygmuncie Malanowiczu. Po pół roku czar prysł.

 • "Hotel 52" i "Szpilki...": Będą kontynuacje

  Fani seriali "Hotel 52" oraz "Szpilki na Giewoncie" maja powody do radości. - Obie produkcje znajdą się w naszej wiosennej ramówce - powiedziała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

 • Małgorzata Potocka to niepoprawna flirciara?

  Małgorzata Potocka (62 l.) doskonale wie, jak należy podgrzewać atmosferę w związku. Podobno uwielbia wzbudzać zazdrość w swoim ukochanym. Flirt nie jest jej obcy!

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Wielkie namiętności, rodzinne spory, walka o pieniądze. Pierwszy odcinek nowego serialu "Linia życia" obejrzymy 7 marca. W rolach głównych występują m.in. Tomasz Ciachorowski ("Majka") i Katarzyna Maciąg ("Teraz albo nigdy!").

 • Zemścili się na Małgorzacie Potockiej!

  Małgorzata Potocka (67 l.) próbuje ocieplić wizerunek, opowiadając w reportażach telewizyjnych o porwaniu przez terrorystów. Jej współpracownicy pamiętają jednak doskonale, jakie zgotowała im piekło.

 • Jan Nowicki już znalazł nową miłość! Dlatego Potocka przestała kryć się z młodym facetem?

  No i proszę! Gdy Jan Nowicki ogłosił światu, że znalazł sobie nową ukochaną, Małgorzata Potocka, do niedawna jego żona, przestała nagle udawać, że nie ma romansu!

 • Facet Potockiej będzie miał dziecko z inną!

  Burzliwy związek Małgorzaty Potockiej i Adama Gesslera właśnie spektakularnie się zakończył: okazało się, że młoda kochanka restauratora spodziewa się jego dziecka.

 • Jej wspomnienia bulwersują fanów Grzegorza Ciechowskiego...

  Małgorzata Potocka, czyli Jolanta Grzelak-Kozłowska z "Barw szczęścia", naraziła się fanom niezapomnianego Grzegorza Ciechowskiego. W książce, którą właśnie wydała, opowiedziała o swoim życiu z założycielem i liderem legendarnej "Republiki", nie szczędząc czytelnikom nawet najintymniejszych i najpikantniejszych szczegółów...

 • Żona jak ubezpieczenie

  To, co łączy mnie z Teresą z "Linii życia", to pasja gotowania - mówi nam Małgorzata Potocka.

 • "Klasa na obcasach": Polscy maturzyści, problemy z USA

  Na początku lat 90. dotarł do nas hit zza oceanu "Beverly Hills 90210". W porze jego emisji telewizory włączała cała Polska, nie tylko ta nastoletnia. Problemy młodzieży licealnej nagle stały się nośnym tematem. Ale Polacy nie gęsi, swoich maturzystów też mają, więc dlaczego zawracać im głowy problemami sercowymi Dylana i Brendy? Z takiego założenia wyszła Małgorzata Potocka i zaczęła pracę nad...

Zdjęcia na temat: małgorzata potocka młoda