• Informacje na temat:

  małgorzata potocka plotki

Artykuły na temat: małgorzata potocka plotki
 • Małgorzata Potocka dementuje plotki!

  Małgorzata Potocka (61 l.) twierdzi, że nie ma romansu z młodszym od niej o 17 lat śpiewakiem tenorowym Iwo Orłowskim.

 • Jan Nowicki rozwodzi się z Małgorzatą Potocką

  Po 5 latach rozpadło się małżeństwo Jana Nowickiego i Małgorzaty Potockiej - dowiedziała się "Gazeta Krakowska". Według dziennika, para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej.

 • Małgorzata Potocka i Iwo Orłowski: Miłość nadal kwitnie!

  Wielu "życzliwych" odradzało jej ten związek. Niektórzy nawet rozgłaszali niekorzystne plotki o tym, że on promuje się jej kosztem, że ją zostawił, a ona wyrzuciła go ze swojego Teatru Sabat. Ale prawda jest taka, że od kilku lat oboje są sobą zafascynowani. Dla Iwo Orłowskiego Małgorzata Potocka rozstała się z czwartym mężem Janem Nowickim (78 l.). Iwo też zamknął dla niej sprawy z przeszłości...

 • Napisała książkę o życiu z Ciechowskim

  Małgorzata Potocka ("Barwy szczęścia") starała się dotąd nie komentować plotek na temat swojego burzliwego związku i rozstania ze zmarłym w 2001 roku Grzegorzem Ciechowskim. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć całą prawdę o kulisach życia z mężczyzną, który zostawił ją dla innej kobiety... Jej książka "Obywatel i Małgorzata" właśnie trafia do księgarń.

 • Małgorzata Potocka znów jest samotna?!

  Wygląda na to, że Małgorzata Potocka (67 l.) znów jest samotna…

 • Koniec serialu. Co z aktorami?

  31 października zobaczymy ostatni odcinek "Linii życia". Przez dwa następne miesiące zastąpią ją powtórki "Świata według Kiepskich".

 • Małgorzata Potocka znów stanęła na nogi

  Małgorzata Potocka lekkim krokiem tańczy walczyka w rytm piosenki "Jak przygoda, to tylko w Warszawie", publiczność jest wręcz wniebowzięta! Aż trudno uwierzyć, że jeszcze rok temu z trudem wychodziła(...) porządki stały się zarzewiem konfliktu. Nie milkły głosy, że Małgorzata Potocka nie ma nic do powiedzenia we własnym teatrze, a jej przeciwnicy zacierali z zadowolenia ręce. Spodziewano się, że ze względu...

 • Moda kocha futbol

  12 czerwca 2012 to dzień pamiętny nie tylko z powodu meczu Polska-Rosja, w którym nasza reprezentacja zremisowała z przeciwnikiem 1:1. Tego też dnia w Teatrze Wielkim odbyła się impreza pod hasłem "Fashion Loves Football". Na uroczystości pojawili się znani piłkarze, aktorzy, muzycy i modelki.

 • Iwo Orłowski dementuje plotki: Nic mi nie wiadomo o zwolnieniu

  W stolicy aż huczy od plotek, że śpiewak Iwo Orłowski (46 l.) właśnie stracił posadę w Teatrze Sabat, którego współwłaścicielką jest Małgorzata Potocka. Czy faktycznie?

 • Wiosna w Polsacie: Seriale i "Tylko muzyka"

  Wiosna w Polsacie będzie ciepła, kolorowa i śpiewająca. Już po raz trzeci stacja zamelduje się w "Hotelu 52". Zabierze też widzów do Zakopanego, by pokazać "Szpilki na Giewoncie". Telewizja postara się także przekonać widzów, że liczy się "Tylko muzyka".

Wideo na temat: małgorzata potocka plotki
 • Potocka o kryzysie w związku z Nowickim

  "Znamy się trzydzieści lat. Możemy więc sobie pozwolić na to, byśmy milczeli przez pół roku" - mówi Małgorzata Potocka, komentując plotki o kryzysie w związku z Janem Nowickim. Źródło: Dzień dobry TVN/x-news