• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek dziennikarz

Artykuły na temat: małgorzata rozenek dziennikarz
 • Małgorzata Rozenek-Majdan żąda od Wojewódzkiego 100 tys. zł!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) postanowiła odnieść się do konfliktu, o którym rozpisują się media plotkarskie. Jaki jest jej stosunek do Renaty Kaczoruk (30 l.) i Kuby Wojewódzkiego (53 l.)? Czy przejmuje się ich zaczepkami?

 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?

 • Małgorzata Rozenek okłamała fanów?! Wszystko wyszło na jaw!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (plus 18 l.) podczas wiosennej ramówki TVN w jednym z wywiadów zdradziła, że ma już pewne typy, w związku z imieniem, jakie nada swojemu trzeciemu synowi, który na świat przyjdzie już w czerwcu. Gwiazda powiedziała, że myśli nad tym, by dać chłopczykowi na imię Edward, czyli tak jak dyrektor programowy TVN. Czy tak się stanie? Już wiemy!

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Szybko zorientowała się, że powiedziała za dużo!

  To byłaby prawdziwa sensacja. Czyżby w życiu Małgorzaty Rozenek (po trzydziestce) i Radka Majdana (44 l.) szykowała się kolejna rewolucja? I nie chodzi tutaj bynajmniej o ich ślub...

 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".

 • Małgorzata Rozenek-Majdan przerwała wywiad. Poszło o "Pisiunia"

  Małgosia Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać!

 • Charytatywny Bal Dziennikarzy

  W sobotni wieczór, 4 lutego, w auli Politechniki Warszawskiej było wyjątkowo tłoczno - już po raz czternasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

 • Małgorzata Rozenek 1 czerwca świętuje nie tylko Dzień Dziecka, ale i swoje urodziny. Ta data od wielu lat jest dla niej dość drażliwa. W końcu wokół jej prawdziwej metryki narosło wiele mitów i legend.

 • Rozenek ma czas na wszystko?

  Już niebawem weźmie udział w finale "Bitwy o dom", a potem zrealizuje kolejne plany. 4 grudnia, tuż przed mikołajkami, Małgorzata Rozenek zaprezentuje swój poradnik dla kobiet. Doskonale zorganizowana gwiazda godzi różne wyzwania zawodowe, dba o dom i poświęca uwagę bliskim. Zdaje się, że ma czas na wszystko.

Wideo na temat: małgorzata rozenek dziennikarz
 • Małgonia Rozenek: Byliśmy parą, która miała najrówniej rozłożone karimaty!

  Młodziutka Małgorzata Rozenek (wieku nie podajemy, bo jest przewrażliwiona na tym punkcie) i jej sporo starszy partner, Radek Majdan (44 l.) byli ponoć największym odkryciem show "Azja Express". Podczas konferencji prasowej wyświetlono dziennikarzom pierwszy odcinek show, który Gosia i Radzio po prostu skradli reszcie obsady. Cała Polska musi jednak poczekać na premierę do września. Majdan nie

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.