• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek lat

Artykuły na temat: małgorzata rozenek lat
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wie, że czeka ją trudny czas! Nie będzie łatwo!

  Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się, że niedługo spełni się jej oraz Radka wielkie marzenie - zostaną rodzicami. Jednak jest coś, co spędza jej sen z powiek i nie wie do końca, jak sobie z tym problemem poradzić.

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza kulisy ich walki o dziecko! Było ciężko!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan (47 l.) dostali już swój najpiękniejszy świąteczny prezent nieco wcześniej. Okazało się, że po wielu próbach Gosi udało się zajść w ciążę przy pomocy metody in vitro. Celebrytka zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak to dokładnie wyglądało w jej przypadku.

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • Jacek Rozenek: Zaskakujące wyznanie!

  Jacek Rozenek (50 l.) zaskoczył nawet swoją byłą żonę...

 • "Piekielny Hotel": Rozenek mówi, kto tu rządzi!

  W niedzielę, 29 marca, widzowie stacji TVN obejrzą kolejny odcinek nowego programu "Piekielny Hotel". Tym razem Małgorzata Rozenek pojawi się w hotelu w Ostrowie. Co tam się wydarzy?

 • Radosław Majdan o ciąży i początkach znajomości z Małgorzatą Rozenek-Majdan

  TVN i ją zostawi.  Wieszczono też, że poukładana perfekcyjna pani domu może sporo na tym stracić. Stało się zupełnie inaczej. Majdanowie od lat są razem, a niebawem na świecie pojawi się ich pierwszy(...). Byli bardzo zdeterminowani. Małgorzata jeździła nawet przykryta kocem na tylnym siedzeniu w aucie Radka, by nikt ich nie dostrzegł i nie zrobił zdjęć.  "Do Małgosi co chwilę ktoś dzwonił i pytał ze...

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan walczy z depresją z pomocą ziemniaków!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (ok. 37 l.) w jednym z tabloidów wyznała, że depresję leczy ziemniaczanym puree...

 • Małgorzata Rozenek: Uczucie idealne?

  Odkąd została gospodynią "Perfekcyjnej pani domu", przylgnęła do niej etykietka kobiety doskonałej. Być może dlatego tak duże emocje wzbudza jej związek z Radosławem Majdanem, byłym piłkarzem o reputacji playboya.

Zdjęcia na temat: małgorzata rozenek lat
 • Małgorzata Rozenek
Wideo na temat: małgorzata rozenek lat
 • Małgorzata Rozenek: Mam 18 lat!

  czasu. Na imprezie zjawiła się chyba najlepsza ekspertka w tej dziedzinie, czyli Małgonia Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan. Jastrzębska zapytała ją, czy zgadza się z hasłem pokazu, bo przecież(...) i myślę sobie, że mam 18 lat i robię sobie jakieś kolorowe włosy. Tak mam. Życie byłoby za nudne, gdyby człowiek się nie bawił swoimi ubraniami czy wiekiem" - oznajmiła Gonia.

 • Wzruszona Małgorzata Rozenek o wsparciu Radka podczas terapii in-vitro!

  Małgorzata Rozenek (40 l.) i Radosław Majdan (46 l.) od lat zmagają się z problem niepłodności. Para regularnie odwiedza klinikę specjalizującą się w metodzie in-vitro, jednak bez rezultatu. Podczas ostatniego wywiadu zapytana przez naszego reportera komu bardziej zależy na dziecku, Gosia była krok od łez!

 • Małgorzata Rozenek o wpadce w programie "Projekt Lady"!

  Małgorzata Rozenek przyznała, że w programie "Projekt Lady" jest cała masa ekstremalnych przeżyć. Jednym z nich było zabranie uczestniczek na naukę jazdy konnej. Prowadząca przyznała, że miło wielu lat doświadczenia oraz zamiłowania do jeździectwa jako jedyna spadła z konia. Jak zareagowała na swoją wpadkę? (Agencja TVN / x-news)

Dyskusje na temat: małgorzata rozenek lat