• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek w domu

Artykuły na temat: małgorzata rozenek w domu
Zdjęcia na temat: małgorzata rozenek w domu
 • Małgorzata Rozenek
Wideo na temat: małgorzata rozenek w domu
 • Małgonia Rozenek: Byliśmy parą, która miała najrówniej rozłożone karimaty!

  Młodziutka Małgorzata Rozenek (wieku nie podajemy, bo jest przewrażliwiona na tym punkcie) i jej sporo starszy partner, Radek Majdan (44 l.) byli ponoć największym odkryciem show "Azja Express(...) mógł się nachwalić ukochanej, bo ponoć ta potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i w każdych warunkach! Nawet w Azji nie zapominała o tym, że jest guru sprzątania i "perfekcyjną panią domu"! "Małgonia

 • Rozenek z doczepianymi włosami

  "Do tego człowiek nigdy się nie przyzwyczai" - mówi Małgorzata Rozenek, pytana, jak sobie radzi z popularnością i zainteresowaniem brukowców swoją osobą. "Trudno mi wyobrazić sobie, że można się do(...), więc traktuję to jako element mojej pracy" - opowiada perfekcyjna pani domu w przerwie sesji dla jednego z kolorowych magazynów. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Tak zmieniła się Perfekcyjna Pani Domu

  Małgorzata Rozenek zawsze prezentuje się nienagannie. O swój wygląd dba poddając się zabiegom upiększającym oraz zdrowo się odżywiając. Media obiegła także plotka, że celebrytka powiększyła sobie biust. Czy na wizerunek gwiazdy wpływa popularność, czy może związek z Radosławem Majdanem? Jedno jest pewne - Pani Perfekcyjna wygląda olśniewająco.