• Informacje na temat:

  małgorzata rozenek zycie prywatne

Artykuły na temat: małgorzata rozenek zycie prywatne
 • Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża! Co za awantura!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i jej mąż Radosław Majdan (46 l.) są znani raczej z dobrych kontaktów ze swoimi fanami. Tym razem jednak Gonia wdała się w kłótnie z internautami, by bronić swojego ukochanego!

 • Zrealizowane marzenia Małgorzaty Rozenek

  W maju Małgorzata Rozenek zaprezentuje swoją drugą książkę, tym razem poświęconą pielęgnacji ogrodów i balkonów. Poprowadzi też finał "Bitwy o dom". Gwiazda cieszy się ze zrealizowanych planów i nie przestaje rozmyślać o kolejnych wyzwaniach.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan podgrzewa atmosferę w sypialni. Ale sposoby!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) wie, jak przegonić nudę z małżeńskiej sypialni! Co radzi parom?

 • Małgorzata Ohme z autorskim programem w TLC

  Małgorzata Ohme poprowadzi autorski program "Okiem Ohme" w stacji TLC. Dla znanej psycholog to już drugi w ostatnim czasie projekt, którego jest gospodynią. Rok temu była prowadzącą "Życia od kuchni" w stacji TVP2. Gwiazda, porównywana często do Małgorzaty Rozenek, przyznaje, że to dla niej komplement, jednak robi zupełnie inne rzeczy, związane przede wszystkim ze swoim zawodem.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan przyłapana pod kliniką in vitro. Teraz komentuje całą sytuację

  Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) i Radosław Majdan (46 l.) niebawem zostaną rodzicami? Być może! Para została przyłapana przez paparazzich pod kliniką leczenia niepłodności. Jak całą sytuację skomentowała celebrytka?

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan jednak będzie miała własne reality show?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) jako jedna z największych gwiazd stacji TVN może wystąpić we własnym reality show. Ale ojciec jej dzieci skutecznie torpeduje te plany. Ona zdoła to zmienić?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan jadą w świat!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (ur. w 1999 r.) i jej mąż Radosław Majdan (45 l.) są obecnie najbardziej rozchwytywaną parą. To na nich skupia się cała uwaga show-biznesu. Czy nowy program zakończy sielankę w ich małżeństwie?

 • Małgorzata Rozenek wydaje kolejną książkę!

  Małgorzata Rozenek (wiek nieznany, prawdopodobnie 19 l.) przygotowuje się do wydania swojego trzeciego poradnika. Czy będzie to najchętniej kupowana książka końca roku?

 • Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan: Każda dama pali i przeklina!

  .... Z kolei "W dobrym stylu" radzi, jak dbać o dom. Nie oznacza to jednak, że Małgorzacie Kostrzewskiej-Rozenek-Majdan (wiek tylko do wiadomości redakcji) nie zdarzają się gafy... Kto uczył panią manier? Kostrzewska-Rozenek-Majdan: - Rodzice. Pochodzę z domu, w którym bardzo zwracało się uwagę na kindersztubę i na dobre zachowanie. Przekazuje pani tę wiedzę synom? - Oczywiście. Uwielbiam...