• Informacje na temat:

  małgorzata socha 2012

Artykuły na temat: małgorzata socha 2012
 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha marzy, by zmienić się dla roli

  Małgorzata Socha, kiedy była małą dziewczynką chciała zostać... "kradziejką". Została aktorką, co bardziej jest spełnieniem marzeń jej babci. "To byłaby rola-marzenie" - mówi PAP Life Socha zapytana o to, czy byłaby skłonna przytyć albo ściąć włosy do roli.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Liszowska namawia Sochę na dziecko

  .... "Zaprezentowała się świetnie, bo jest bardzo dobrą aktorką, ale do tej roli bardziej pasowała Małgorzata Socha. Aśka dostała inną, ale równie ciekawą rolę" - zdradza nam osoba z produkcji. Choć(...) szczęśliwą pracującą mamą.  Fryderyk Kuś 30/2012

 • Kożuchowska królową okładek

  Pisma kobiece coraz częściej sięgają na jedynkach po znane twarze spoza świata seriali - wynika z raportu "Okładki pism kobiecych" opublikowanego przez Press-Service Monitoring Mediów. Od stycznia do marca 2013 roku w pierwszej dziesiątce znalazły się Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim i Beata Tadla.

 • Socha w polskim "Seksie w wielkim mieście"

  Małgorzata Socha (32 l.) dostała główną rolę w nowym serialu Polsatu - "Przyjaciółki". Na taką propozycję czekała półtora roku!

 • "Przyjaciółki": Cztery pory roku

  "Przyjaciółki" - nowy serial telewizji Polsat, nie będzie kolejnym "Seksem w wielkim mieście". Nie znajdziemy tu wyzwolonych singielek, za to spotkamy cztery niezwykłe dziewczyny, w których każda z telewidzek może znaleźć siebie.

 • Kamilla Baar odkryciem 2012 roku!

  Kamilla Baar, Danuta Szaflarska, Andrzej Grabowski, Robert Janowski i Michał Kwieciński to pięcioro twórców seriali, którzy zostali laureatami plebiscytu Wiktory za 2012 rok. Poznaj szczegóły!

 • Cztery wyjątkowe "Przyjaciółki"

  We wtorek, 17 lipca, rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu obyczajowego telewizji Polsat - "Przyjaciółki". Producentem serialu jest Akson Studio. Nowość zobaczymy na antenie stacji już jesienią.

 • Kto powalczy o Wiktory 2012?

  Kamilla Baar, Aldona Jankowska, Dorota Kośmicka-Gacke czy Andrzej Grabowski, to tylko kilka nazwisk spośród grona nominowanych w plebiscycie Wiktory 2012. Zwycięzców poznamy 6 kwietnia.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

Wideo na temat: małgorzata socha 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: małgorzata socha 2012
 • Re: Małgorzata Socha, czyli Zuza z...

  Wolałbym, żeby to ona zarabiała te 9000zł niż jakiś Borys Szyc. Kobietom powinno się dopłacać za pracę wśród takich mało urodziwych typów.

 • Re: Małgorzata Socha, czyli Zuza z...

  Za co? Za to że miała pomysł na siebie. I sie jej należy..!! A nie lepiej siedziec w domu i narzekać że sie kasy nie ma a inni mają tyle. Typowy Polak z ciebie. A tak na marginesie to piękna z niej kobieta a ładniejsze tapeciary pewno może i widujesz. Zależu od gustu... A TEJ ZA CO 3400 CO NAJWYZEJ 400 ZL ZA TA TWARZ ZADNA Z NIEJ PIEKNOSC BEZ PRZESADY WIDUJE DUZO BARDZIEJ PIEKNIEJSZE DZIEWCZYNY . A ty jesteś typową osobą o niskim ilorazie inteligencji. Bo skąd niby ktoś ma mieć wtyki w ten...

 • Re: Małgorzata Socha, czyli Konstancja...

  Piękna i miła mam nadzieję, że śilna i wytrwa w związku małżeńskim. Życzę Pani i pani mężowi wszystkiego najlepszego w 2012 roku.