• Informacje na temat:

  małgorzata socha śniadanie do łóżka

Artykuły na temat: małgorzata socha śniadanie do łóżka
 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha marzy, by zmienić się dla roli

  Małgorzata Socha, kiedy była małą dziewczynką chciała zostać... "kradziejką". Została aktorką, co bardziej jest spełnieniem marzeń jej babci. "To byłaby rola-marzenie" - mówi PAP Life Socha zapytana o to, czy byłaby skłonna przytyć albo ściąć włosy do roli.

 • Socha, Karolak i śniadanie do łóżka

  Dobiegają końca zdjęcia do najnowszej komedii Krzysztofa Langa "Śniadanie do łóżka", której roboczy tytuł brzmiał jeszcze niedawno "Na ostrzu noża". Premiera filmu przewidywana jest na 10 listopada.

 • Małgorzata Socha urodziła się 23 kwietnia 1980 r. w Warszawie.

 • Komu poda śniadanie do łóżka?

  W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa "Śniadanie do łóżka"". W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak ("Lejdis", "Testosteron", "39 i pół") i Małgorzata Socha ("BrzydUla"), którym partnerują Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie", "Święty interes"), Iza Kuna ("Galerianki", "Miłość na wybiegu") oraz Michał Koterski ("Dzień świra").

 • „Przyjaciółki”: Małgorzata Socha zostanie... agentką gwiazd?

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z "Przyjaciółek", lada moment wróci z krótkiego zagranicznego urlopu, na który wybrała się z mężem i córeczką. W Polsce czeka już na nią jedna z głównych ról w nowej polskiej komedii - drugiej części "Wkręconych". Aktorka ma w niej zagrać... agentkę gwiazd!

 • Socha: Jak wypadnie w roli matki?

  Małgorzata Socha wciela się w główną rolę w najnowszym filmie Krzysztofa Langa - "Śniadanie do łóżka". Jej wybrankiem w tej romantycznej komedii jest Tomasz Karolak.

 • Socha przyciąga miliony

  Cztery filmy, dwa seriale, trzy kampanie reklamowe. Wszystko w ciągu jednego roku! Małgorzata Socha idzie jak burza. Czego dotknie, zamienia się w złoto!

 • Premiera "Śniadania do łóżka"

  "Śniadanie do łóżka" to kolejna, po "Miłości na wybiegu", komedia romantyczna, która wyszła spod ręki Krzysztofa Langa. Podczas premiery filmu, która miała miejsce w środę, 3 listopada, w warszawskiej Kinotece, reżyser wyjaśniał, dlaczego znów sięgnął po ten gatunek.

 • Karolak uwodzi Sochę

  ..."Śniadanie do łóżka". Zdjęcia do tego filmu, w reżyserii Krzysztofa Langa, właśnie trwają. Obok komediowego duetu Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka, znanych z wielu ról filmowych i głównych ról(...) się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), wychowującej samotnie syna. Zakochanym na drodze do szczęścia staje jednak Ewa (Izabela Kuna, szefowa działu mody i przełożona Marty...

 • Socha: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Małgorzata Socha od niedawna należy do najbardziej pożądanych aktorek i każdy sukces przekuwa w następny.

Wideo na temat: małgorzata socha śniadanie do łóżka
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Niezasłane łóżka

  Czy poczułeś kiedyś bliską więź z kimś zupełnie obcym? A może poczułeś się kiedyś obco przy kimś, kto powinien być ci najbliższy? 20-letni Axl przyjeżdża do Londynu, aby odszukać ojca, który w dzieciństwie go porzucił. Gdy odkrywa, że ojciec jest agentem nieruchomości i ma nową rodzinę, zgłasza się do niego jako student poszukujący mieszkania. Oglądając kolejne lokale, Axl czuje się coraz bardziej uwięziony w roli, jaką sobie narzucił i nie potrafi wyznać prawdy. Szuka ucieczki od swojego...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...