• Informacje na temat:

  małgorzata socha sprzed lat

Artykuły na temat: małgorzata socha sprzed lat
 • Małgorzata Socha drży o los swojej rodziny!

  .... Dla aktorki oznacza to jedno - jego powrót w góry. - Małgośka zamartwia się, że powtórzy się historia sprzed lat... choć z drugiej strony wierzy w mądrość męża - zdradza przyjaciółka pary. Pani(...)Po ślubie z Krzysztofem Wiśniewskim, życie Małgorzaty Sochy (35 l.) stało się spokojniejsze. Była szczęśliwa, że po latach życia w nieformalnym związku przysięgli sobie miłość przed ołtarzem. Decyzja...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Małgorzata Socha załamana. Zamiast schudnąć...

  ...twierdzi, że nie dość, że nie wróciła do wagi sprzed ciąży, to jeszcze ostatnio przytyła, przez co czuje się mniej atrakcyjna - zdradza jej znajoma. Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", trzy(...) przełomie maja i czerwca zamierza przeprowadzić się z 60-metrowego mieszkania na warszawskich Kabatach do nowego domu pod Warszawą, który z mężem Krzysztofem Wiśniewskim budują od trzech lat. Obszerna...

 • Małgorzata Socha: Aktorka musi być szczupła

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga "Przyjaciółek", uważa, że gdyby była puszysta, nigdy nie zrobiłaby kariery jako aktorka. - Wiem, że sukces jest w rozmiarze zero - wyznała w wywiadzie.

 • Ile dzieci chciałaby mieć Małgorzata Socha?

  Małgorzata Socha, w szczerej rozmowie z magazynem "Grazia", opowiedziała o macierzyństwie, kobiecości, a także o micie perfekcyjnej matki Polki.

 • Nowe role Małgorzaty Sochy

  Violetta Kubasińska, którą zagrała w "Brzyduli" , zdobyła tylu fanów, że dziś Małgorzata Socha mogłaby tylko odcinać kupony od tamtej popularności. Ona jednak nie zamierza spocząć na laurach.

 • Małgorzata Socha schudła dzięki rewolucyjnej metodzie!

  Po urodzeniu dziecka trudno jej było odzyskać dawną figurę. Mimo starań, dodatkowe kilogramy nie chciały zniknąć. Ale po terapii ultradźwiękami Małgorzata Socha (34 l.) dopięła swego!

 • Od 25 lat na ekranie

  To wyjątkowy rok w karierze Cezarego Pazury. Obchodzi 25-lecie pracy, wprowadził do kin pierwszy wyreżyserowany przez siebie film, a do tego udało mu się spełnić marzenie sprzed lat!

 • Małgorzata Socha o poprawianiu urody: Nie mam aż tyle czasu na zabiegi!

  Małgorzata Socha (34 l.) kolejny raz zaklina rzeczywistość?

 • Adamczyk z pięcioma kobietami

  - Marzenie o tym, żeby posiadać pięć pięknych kobiet w domu, zapewne niejednemu obiło się o głowę - mówi Piotr Adamczyk, odtwórca tytułowej roli w filmie "Och, Karol 2", który w styczniu 2011 roku trafi do kin. - Karol jest w każdym z nas i należy z tym walczyć - dodaje aktor.

Wideo na temat: małgorzata socha sprzed lat
 • "Przyjaciółki": Awantura w domu Anki

  tylko ona nie może zaakceptować obecności Zosi w domu i podejmuje decyzję o wyprowadzce. Zmusza do niej też Czarka. Anka czuje, że jej rodzina się rozsypuje. Inga (Małgorzata Socha) dzwoni do Roberta(...)) z lotniska. Zuza jest pełna energii, planuje wielkie zmiany w swoim życiu. Na cmentarzu Patrycja niespodziewanie spotyka Wiktora (Paweł Jeleński). Mężczyzna opowiada jej o swojej tragedii sprzed pięciu lat