• Informacje na temat:

  małgorzata socha waga

Artykuły na temat: małgorzata socha waga
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha uwielbia Wielkanoc i... wiosnę

  Małgorzata Socha, czyli Inga z "Przyjaciółek" i Zuza z "Na Wspólnej", twierdzi, że Wielkanoc to moment, kiedy zaczyna łapać oddech po zimie. - Uwielbiam święta wielkanocne i wiosnę, która przychodzi wraz z nimi - mówi aktorka.

 • Małgorzata Socha: Aktorka musi być szczupła

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej" i Inga "Przyjaciółek", uważa, że gdyby była puszysta, nigdy nie zrobiłaby kariery jako aktorka. - Wiem, że sukces jest w rozmiarze zero - wyznała w wywiadzie.

 • Dlaczego aktorki, będąc jeszcze w połogu, zapisują się na siłownię? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła Małgorzata Socha (35 l.) w najnowszym wywiadzie.

 • Małgorzata Socha gra Majkę

  Małgorzata Socha wcieli się w postać Majki w filmie "Weekend" w reżyserii Cezarego Pazury. - Do tej pory widzowie na pewno nie wiedzieli mnie w takiej odsłonie - zdradza aktorka.

 • Małgorzata Socha załamana. Zamiast schudnąć...

  Szerokie sweterki, luźne spodnie, spódnice do kolan... W tak mało kobiecych stylizacjach coraz częściej można spotkać Małgosię Sochę (35 l.) - nawet na wieczornych bankietach. Aktorka nie jest zadowolona ze swojej obecnej figury.

 • "Jak można doprowadzić się do takiego stanu?!"

  Trener gwiazd Piotr Łukasiak (ostatnio pojawił się w programie "Top Model") bezlitośnie skrytykował figurę Ewy Farnej, która w tym roku sporo przybrała na wadze.

 • Socha robi sobie przerwę. Aż do porodu!

  Spodziewająca się dziecka Małgorzata Socha (32 l.) postanowiła trochę odpocząć przed zbliżającym się rozwiązaniem.

 • "Przyjaciółki": Aktorka musi być... szczupła

  Małgorzata Socha, czyli Inga "Przyjaciółek" i Zuza z "Na Wspólnej", uważa, że gdyby była puszysta, nigdy nie zrobiłaby kariery jako aktorka. - Wiem, że sukces jest w rozmiarze zero - wyznała w wywiadzie.

 • "Przyjaciółki": Optymista i realista jednocześnie

  Czy w finale "Przyjaciółek" dojdzie do poważnych deklaracji ze strony Pana bohatera? Robert oświadczy się Indze (Małgorzata Socha)? - Tego zdradzić nie mogę. Powiem tylko, że Robertowi bardzo zależy na Indze. Jest to pierwszy związek w jego życiu, który traktuje naprawdę poważnie. Mam wrażenie, że do tej pory był niedojrzałym facetem. Może teraz to się zmieni? Czy znalazł Pan na planie tego...

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  ...) zostanie ojcem. Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) zalegalizują swój długoletni związek. Życie małego Ignasia (Bartek Kaszuba), synka Kingi i Michała, znajdzie się w niebezpieczeństwie(...) 2, Pn - Śr, godz.: 20.45 Czy Hanka (Małgorzata Kożuchowska) przebaczy Markowi (Kacper Kuszewski), a Ola (Anna Karczmarczyk) uwiedzie Pawła (Rafał Mroczek)? Kryzys w małżeństwie Marysi (Małgorzata...

Wideo na temat: małgorzata socha waga
 • Zwiastun 7. odcinka "Przyjaciółek"

  Inga (Małgorzata Socha) w nowej pracy poznaje przystojnego Włocha o imieniu Francesco (Stefano Terrazzino). Okazuje się, że tajemniczy obcokrajowiec jest prezesem zagranicznego inwestora banku. Jego(...) (Bartosz Waga).