• Informacje na temat:

  małgorzata szumowska w ciąży

Artykuły na temat: małgorzata szumowska w ciąży
 • Beata Tadla i Anna Powierza zgodne: PiS ogranicza prawa kobiet. Zmuszanie do ciąży jest bestialstwem

  ...prenatalnych. Wśród demonstrujących pojawiły się gwiazdy: Krystyna Janda, Anja Rubik, Maja Ostaszewska, siostry Młynarskie, Małgorzata Szumowska, Martyna Wojciechowska, Magdalena Cielecka.  Wsparcia(...) mamy środków i szans, by godnie wychować dziecko. Zmuszanie do ciąży i rodzenia wydaje mi się bestialskie". Co ciekawe, związana z Telewizją Polską Monika Zamachowska "nie ma odwagi walczyć o prawa...

 • Pietrucha była z Kościukiewiczem

  ...odpowiedzialność. Nie podejrzewała go o to również jego dawna dziewczyna, która na wieść o ciąży Szumowskiej podobno... zmieszała się. "Próbowała to ukryć, mówiąc, że jej nie w głowie rodzina i budowanie...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • Szumowska: "Ono" słyszy

  "Ono" to najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej , którego scenariusz został oparty na powieści Doroty Terakowskiej - zmarłej kilka miesięcy temu matki reżyserki. Obraz miał swoją premierę podczas tegorocznego festiwalu w Kazimierzu Dolnym. "To film o dojrzewaniu młodej kobiety, tajemnicy życia i odpowiedzialności" - mówi Szumowska.

 • "Ono" Szumowskiej w Berlinie

  "Ono" , ostatni obraz Małgorzaty Szumowskiej , zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, w sekcji Panorama. W piątek, 7 stycznia, organizatorzy Berlinale ogłosili listę filmów, które pokazane zostaną w ramach Panoramy.

 • Przekora według Szumowskiej

  "Sponsoring" - najnowszy film Małgośki Szumowskiej - nie opowiada o seksie i prostytutkach, to nie filmowe wypracowanie na zadany temat, ale refleksja o współczesności, gdzie nic nie jest takie, jakim wydaje się być na pierwszy rzut oka.

 • Październikowe "Ono"

  "Ono" - najnowszy film fabularny Małgorzaty Szumowskiej , którego premierowy pokaz otworzył 30 lipca 10. Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów" w Kazimierzu Dolnym - będzie można oglądać na ekranach polskich kin od 1 października.

 • Dokąd zmierza polskie kino?

  W sobotę, 18 września, zakończył się 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przeważa opinia, że tegoroczne konkursowe propozycje okazały się lepsze i bardziej różnorodne od tego, co pokazywano w Gdyni w latach ubiegłych. "Jest nadzieja dla polskiego kina" - powiedział Jerzy Stuhr ostatniego dnia festiwalu w rozmowie z INTERIA.PL.