• Informacje na temat:

  małgorzata teodorska i krystian zieliński

Artykuły na temat: małgorzata teodorska i krystian zieliński
 • Małgorzata Teodorska sprzedaje rowery?!

  Małgorzata Teodorska (34 l.) najwyraźniej nie tęskni za dawnym życiem celebrytki...

 • Małgorzata Teodorska znów zakochana?

  Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z "Plebanii", pojawiła się w środę na urodzinach magazynu "Playboy" w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Aktorka, która podobno niedawno rozstała się z ukochanym, z którym mieszkała w Dubaju, promienieje szczęściem!

 • Teodorska porzucona?

  Znowu pojawiły się plotki , że Małgorzata Teodorska rozstała się z biznesmenem Krystianem Zielińskim. Powodem zerwania miała być "długonoga brunetka z Łodzi"...

 • Teodorska straciła wszystko!

  Znana z serial u "Plebania" Małgorzata Teodorska (27 l.) rozstała się z biznesmenem Krystianem Zielińskim: "Związek się rozpadł, za to na wolność wyszedł były mąż Małgosi - Leszek, znany szerzej jako Leszek T." - pisze jeden z dzienników.

 • Teodorska nie może wyjść za mąż

  Rodzina jej chłopaka - Krystiana Zielińskiego nie chce, by ich syn związał się z dziewczyną gangsterów...

 • "Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

  Niedługo po tym, jak władze TVP podjęły decyzję o zakończeniu produkcji uwielbianej przez telewidzów "Plebanii", Małgorzata Teodorska przez 10 lat wcielająca się w Irkę Tosiek, wyjechała z Polski(...) w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" tuż po przylocie z Emiratów Arabskich. Po powrocie do kraju Małgorzata Teodorska założyła własny biznes - zaczęła prowadzić vlog poświęcony kosmetykom...

 • Zaręczynowe Ferrari Teodorskiej

  Miłość Krystiana Zielińskiego do Małgosi Teodorskiej nie zna chyba granic! Tym bardziej, że wręczane przez niego dowody miłości toczą się na czterech kołach. Ostatnio para narzeczonych pojawiła się w niebotycznie drogim, krwistoczerwonym ferrari.

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Weźmie aż dwa śluby!

  W sierpniu aktorka Małgorzata Teodorska (27 l.) i przedsiębiorca Krystian Zieliński (35 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak". W dodatku zrobią to aż dwa razy - w Polsce i USA.

 • Aktorka z "Plebanii" jeździ ferrari

  Miłość biznesmena Krystiana Zielińskiego do aktorki Małgorzaty Teodorskiej nie zna granic. Wręczane przez niego dowody miłości to z reguły luksusowe samochody.

Zdjęcia na temat: małgorzata teodorska i krystian zieliński
Wideo na temat: małgorzata teodorska i krystian zieliński
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!