• Informacje na temat:

  małgorzata teodorska mąż

Artykuły na temat: małgorzata teodorska mąż
 • Małgorzata Teodorska znów zakochana?

  Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z "Plebanii", pojawiła się w środę na urodzinach magazynu "Playboy" w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Aktorka, która podobno niedawno rozstała się z ukochanym, z którym mieszkała w Dubaju, promienieje szczęściem!

 • Teodorska straciła wszystko!

  Znana z serial u "Plebania" Małgorzata Teodorska (27 l.) rozstała się z biznesmenem Krystianem Zielińskim: "Związek się rozpadł, za to na wolność wyszedł były mąż Małgosi - Leszek, znany szerzej jako Leszek T." - pisze jeden z dzienników.

 • Teodorska nie może wyjść za mąż

  ...majątku będą regulowane wobec nich zobowiązania. Przypomnijmy, że Małgorzata Teodorska ma za sobą związek z mężczyzną, który trafił do więzienia za ściąganie haraczy, liczne napady i zastraszenia oraz(...) jest bardzo daleki od ideału - opiera się na drogich prezentach, zaspokajaniu potrzeb. Teodorska jako rozwódką nie może mieć ponadto ślubu kościelnego, a Zielińskiemu bardzo na nim zależy. Mówi się...

 • "Plebania": Zapomniana gwiazda "Plebanii" jest w ciąży!

  ...zamierzała wyjść za mąż. Wkrótce po rozstaniu z narzeczonym straciła głowę dla mieszkającego w Dubaju bogacza, który jednak zostawił ją po trzech latach... Dziś Małgorzata Teodorska znów wygląda na(...)Niedługo po tym, jak władze TVP podjęły decyzję o zakończeniu produkcji uwielbianej przez telewidzów "Plebanii", Małgorzata Teodorska przez 10 lat wcielająca się w Irkę Tosiek, wyjechała z Polski...

 • Irka w opałach

  Irka będzie miała chrapkę na posadę instruktorki w siłowni. Niestety, jej mąż Jurek stanowczo powie: "nie"! Sprawdź, dlaczego!

 • Na planie filmowym 828. odcinka serialu "Plebania" nagrywano profesjonalną sesję zdjęciową serialowej Irki, w którą wciela się Małgorzata Teodorska.

 • Na planie filmowym 828. odcinka serial u "Plebania" nagrywano profesjonalną sesję zdjęciową serialowej Irki, w którą wciela się Małgorzata Teodorska.

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

Dyskusje na temat: małgorzata teodorska mąż
 • Re: "Plebania": mówiła o niej cała Polska. Co dzisiaj robi Małgorzata Teodorska?

  Laska zaczyna z seksem w wieku 16lat, rodzi dziecko jako nastolatka, potem jakaś tam "kariera" w tandetnym choć popularnym serialu, następnie ta atrakcyjna (trzeba przyznać) kobieta wyjeżdża do Dubaju na trzy lata! Nikt nie wie czym się tam zajmuje, ona sama specjalnie się tym nie chwali. Wraca do kraju i wychodzi za mąż za średnio atrakcyjnego mężczyznę na wózku inwalidzkim. Wygląda mi to na