• Informacje na temat:

  małgorzata walewska

Artykuły na temat: małgorzata walewska
 • Małgorzata Walewska opłakuje swojego zmarłego partnera!

  ...pierwszego wejrzenia. Ja miałam 17, on 16 lat" - mówiła Małgorzata Walewska w jednym z wywiadów. Ale ich związek nie przetrwał. Przesądziła o tym ciężka choroba artystki. Walewska kilka miesięcy...

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Małgorzata Walewska odeszła od męża. W obliczu choroby!

  Małgorzata Walewska (49 l.) po trzydziestu latach zdecydowała się rozstać ze swoją wielką miłością. Duży wpływ na tę decyzję miała choroba, która nagle się ujawniła.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Kaliszuk, I Love You!"

  "Kaliszuk, I Love You!" - zakrzyknęła Małgorzata Walewska po występie Marka Kaliszuka w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 18 października, aktor wcielił się w Arethę Franklin.

 • Walewska o swojej chorobie: Nie tak łatwo z nią wygrać

  Małgorzata Walewska (47 l.) trzy lata temu zasłabła na premierze "Carmen" w Operze Krakowskiej. Choć wróciła już do pełni sił, nadal nie rozstaje się z lekami...

 • Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Występ Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadł do gustu nie tylko jurorom. Pochwały wyraziła także Kayah, w którą wcieliła się aktorka.

 • Co ze zdrowiem Walewskiej?

  Najgorsze już za nią. Małgorzata Walewska (46 l.) w końcu wróciła do pełni sił, zniknęło też drżenie głosu, które utrudniało jej pracę.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Matti Jakubiec jako Ewa Farna

  Już w sobotę, 25 kwietnia, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Walewska zasłabła podczas koncertu

  Śpiewaczka Małgorzata Walewska (45 l.) podczas wykonywania partii Carmen w Operze Krakowskiej w miniony piątek, 6 marca, zasłabła i przewieziona została do szpitala w warszawskim Aninie.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co zaśpiewają Dowbor i Gąsowski?

  O tym, że prowadzący show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" lubią, podobnie jak uczestnicy, przeistaczać się w muzyczne gwiazdy, nie trzeba nikogo przekonywać. Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wcielali się już w członków grupy Bolter, Happy End, a tym razem postanowili zamienić się w muzyków z grupy VOX w ich słynnym, barwnym hicie "Bananowy song".

Zdjęcia na temat: małgorzata walewska
 • Małgorzata Walewska
Wideo na temat: małgorzata walewska
 • Małgorzata Walewska o Urbańskiej: Seks i szokowanie

  Słynna polska śpiewaczka operowa i mezzosopranistka, Małgorzata Walewska, twierdzi, że Natasza Urbańska - mimo potencjału muzycznego, jaki posiada - zbyt mocno próbowała zaszokować publiczność swoimi(...) teledysk z oblizywaniem umywalki. Wydaje mi się, że Natasza próbuje zszokować wszystkich za wszelką cenę. Nastawiła się na seks i erotyzm, bo tym po prostu żyje dzisiejszy świat – mówi Walewska.

 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  Wiosną br. Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z „M jak miłość” zostanie jednym z jurorów „Twoja twarz brzmi znajomo”. W dziewiątej edycji show będzie oceniał uczestników programu razem z Małgorzatą Walewską, Pawłem Królikowskim i Katarzyną Skrzynecką. Tym samym zastąpi Bartłomieja Kasprzykowskiego. Jak Kacper Kuszewski czuje się w nowej roli? - Jeszcze nie wiem, jak się czuję, to jest dopiero sam początek (…) Zawsze to ja byłem oceniany, to ja musiałem się wykazać, to stawałem przed...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

Dyskusje na temat: małgorzata walewska
 • Re: "Przepis na życie": Szczęśliwe zakończenie

  Ja po matóże też bęndę aktorką. No i oczywiście piosękarką! A głos mam piękny, prawie jak Małgorzata Walewska, albo Anna Netrebko. Bęndę grać z wielkimi aktorami : z Borysem Szycem, Piotrem Adamczykiem, Dżejmsem Bądem. I piosęki bęndę śpiewać w Laskali, w Metro Politan Opeże. Już niedłógo mnię ujżycie!

 • Re: 7 serialowych grzechów głównych: Zazdrość, czyli intryga i sława

  A moja Babunia i Mamcia kochały się się w 07! A ja, jak zdam matórę, to też bęndę aktorką. I piosękarką, bo mam niesamowicie piękny głos, prawie jak Małgorzata Walewska, albo Anna Netrebko. Terz bęndę śpiewać piosęki w Metro Politan Opeże!